Povezane vesti
Na KiM 249 novozaraženih, preminule tri osobe
Dnevnik 16.02.2021
PRIŠTINA: Na Kosovu je u poslednja 24 sata zabeleženo 249 novih slučajeva koronavirusa, a od posledica zaraze preminula su još tri pacijenta. Kako je objavljeno na Fejsbuk stranici Instituta za javno zdravlje u Prištini, u poslednjem danu testirano je… »
Nagli skok broja inficiranih u Arilju
Danas 16.02.2021
U Zlatiborskom okrugu još 105 obolelih od virusa korona U poslednja 24 časa, u Zlatiborskom okrugu je potvrđeno 105 novih slučajeva infekcije virusom korona, što je dva i po puta više nego dan ranije, kada ih je bilo 40. Prema podacima užičkog Zavoda za… »
Još 28 novozaraženih: Epidemološka situacija u srpskim sredinama na Kosmetu stabilna, nije bilo smrtnih slučajeva
Večernje novosti 16.02.2021
U POSLEDNjA 24 sata u srpskim sredinama na Kosovu i Metohiji potvrđeno je 28 novih slučajeva korona virusa, dok je 27 osoba izašlo iz izolacije. U tom periodu nije bilo smrtnih slučajeva izazvanih ovim virusom, saopšteno je iz Kriznog štaba opštine… »
Vesti dana »
Đurić u Savetu bezbednosti UN: „Prisustvo UNMIK-a ključni garant mira i stabilnosti na Kosovu i Metohiji“
Serbian News Media pre 1 satjoš 40 povezanih
Tramp razmišlja o šokantnom potezu: Predsednik SAD razmatra povlačenje dela američkih trupa iz Evrope!
Kurir pre 1 satjoš 52 povezane
Kolaps na aerodromima širom Evrope Već sada na graničnim prelazima EU je potpuni haos i pakao za putnike Svi strepe šta tek sledi od ponoći kada počinje puna primena EES sistema
Dnevnik pre 4 satijoš 34 povezane
Tokom praznika biblioteka neće raditi, a Gradski bazen biće zatvoren na Vaskrs
Užice oglasna tabla pre 5 satijoš 32 povezane




