Povezane vesti

Tara ne prestaje da provocira Ša! Simova hoće da gleda repera dok se presvlači, zaboravila na kamere i da je oženjen! Video

Tara ne prestaje da provocira Ša! Simova hoće da gleda repera dok se presvlači, zaboravila na kamere i da je oženjen! Video

Kurir 16.02.2021
Tara Simov otišla je do garderobera, pa zatekla Nenada Aleksića Ša kako se presvlači i ostala sa njim, dok je on pokušavao da je izbaci, jer mu je, kako kaže, neprijatno. - Majke mi, neprijatno mi je, izađi! - govorio je Ša. - Stomačić… »
Završili smo, a ti ne možeš bez mene! Tara potkačila Ša, reper joj žestoko odgovorio! Video

Završili smo, a ti ne možeš bez mene! Tara potkačila Ša, reper joj žestoko odgovorio! Video

Kurir 16.02.2021
Dok je Alen Hadrović birao devojku za sebe, Tara Simov i Nenad Aleksić Ša imali su novu rundu svađe, gde su, po ko zna koji put, odlučili da više ne komuniciraju: - Da li ti to mene udaraš? Hoćeš me pljunuti opet? Prestani da smaraš - rekao je… »
Ivana uklonila reperovo prezime sa instagrama! Pričalo se da je skinula burmu, ovaj potez žene Nenada Aleksića Ša pokrenuo…

Ivana uklonila reperovo prezime sa instagrama! Pričalo se da je skinula burmu, ovaj potez žene Nenada Aleksića Ša pokrenuo…

Kurir 16.02.2021
Supruga Nenada Aleksića Ša, Ivana Aleksić, napravila je još jedan potez koji je izazvao mnoštvo reakcija. Kako su pisali mediji, Ivana je pre nekoliko dana skinula burmu, a sada je promenila i ime na Instagramu. Nekada je uz njeno ime stajalo i… »

Vesti dana »