Povezane vesti

Đoković o "čudu" protiv Zvereva, povreda je prošlost?

Đoković o "čudu" protiv Zvereva, povreda je prošlost?

Sportske.net 16.02.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković uspeo je da se plasira u polufinale Australijan opena nakon velike borbe sa Aleksandrom Zverevim. Srbin je savladao sedmog tenisera sveta 3:1 u setovima, a Novak je istakao da ne bi bilo nezasluženo i da je Nemac… »
Đoković: Nikad nisam imao ovakvu povredu, bez naglih pokreta

Đoković: Nikad nisam imao ovakvu povredu, bez naglih pokreta

Nova 16.02.2021
Novak Đoković je savladao Aleksandra Zvereva i plasirao se u polufinale Australijan opena, a nakon ovog meča je govorio o posledicama povrede. Protiv Nemca je Novak odigrao treći susret sa povredom mišića stomaka. Igrao je sa flasterima, koje je u… »
Đoković: Ne smeta mi ideja o NBA mehuru

Đoković: Ne smeta mi ideja o NBA mehuru

N1 Info 16.02.2021
Veliki deo konferencije za medije posle pobede nad Sašom Zverevim Novak Đoković je pričao o tome kako će se aktuelna sezona nastaviti. Najbolji teniser sveta je rekao da nije dobro da igrači budu u karantinu kao u Australiji i da se to odražava na… »
Novak Đoković posle velike pobede doneo i loše vesti, zabrinuo je ceo teniski svet: "Nisam siguran da je realno!"

Novak Đoković posle velike pobede doneo i loše vesti, zabrinuo je ceo teniski svet: "Nisam siguran da je realno!"

Sportal blic 16.02.2021
Nakon prvog grend slema u sezoni, je govorio o problemima s kojima su se on i drugi igrači susretali pre i tokom. Sam dolazak u Australiju i karantin bili su specifični, a prvi teniser sveta smatra da je upravo to odigralo veliku ulogu u tim problemima… »
Đoković - ne žalim se: Mnogo je povreda u Australiji, ovo što vidimo nije normalno!

Đoković - ne žalim se: Mnogo je povreda u Australiji, ovo što vidimo nije normalno!

Večernje novosti 16.02.2021
NOVAK Đoković, najbolji teniser sveta, pričao je o uslovima na Australijan openu koji su prouzrokovali mnoge povrede kod tenisera. Teniseri i teniserke nisu smeli 14 dana da izlaze iz soba po dolasku u Australiju, te je kasnije veliki broj imao… »

Vesti dana »