Povezane vesti

Odlikovanja kragujevačkim medicinarima za doprinos borbi protiv kovida 19

Odlikovanja kragujevačkim medicinarima za doprinos borbi protiv kovida 19

RTK 17.02.2021
Glavna medicinska sestra Univerzitetskog kliničkog centra u Kragujevcu Vesna Kazaković odlikovana je povodom Dana državnosti zlatnom medaljom koju joj je uručio predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Značajno priznanje našlo se u rukama 170… »
Dr Pajović: Svi moramo biti odgovorni, pa i građani

Dr Pajović: Svi moramo biti odgovorni, pa i građani

Glas Zapadne Srbije 17.02.2021
Čačak - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, uručio je odlikovanja medicinskim radnicima za doprinos u borbi protiv virusa korona. Dr Ljiljana Dušanović, pneumolog Opšte bolnice u Gornjem Milanovcu, jedna je od odlikovanih „Zlatnom medaljom” za… »
Među odlikovanim zdravstvenim radnicima i dr Nena Čukić, infektolog u ZC Zaječar

Među odlikovanim zdravstvenim radnicima i dr Nena Čukić, infektolog u ZC Zaječar

Glas Zaječara 17.02.2021
Doktorka Nena Čukić, infektolog u zaječarskom Zdravstvenom centru, odlikovana je povodom Dana državnosti Srbije. Njoj je pripala Zlatna medalja za zasluge, piše Zamedia. Među nagrađenima iz Timočke Krajine su i dr Slavko Babić iz Zdravstvenog… »
Predsednik Srbije odlikovao glavnu sestru KC Kragujevac

Predsednik Srbije odlikovao glavnu sestru KC Kragujevac

iKragujevac 17.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odlikovao je Vesnu Kazaković, glavnu sestru kragujevačkog Kliničkog centra, Zlatnom medaljom za zasluge i doprinos u sprovođenju aktivnosti na sprečavanju širenja zarazne bolesti Kovid 19. Povodom Dana… »
Dr Ljiljana Dušanović: Nagrađena sam, zajedno sa svim mojim kolegama

Dr Ljiljana Dušanović: Nagrađena sam, zajedno sa svim mojim kolegama

Glas Zapadne Srbije 17.02.2021
Gornji Milanovac - Dr Ljiljana Dušanović, specijalista pneumoftiziologije jedna je medicinskih radnika nagrađenih zlatnom medaljom za doprinos u borbi protiv korone. Medalja koju je doktorka Dušanović dobila još jedan je pokazatelj poštovanja i… »
PROFESOR DR MILORAD JERKAN: Odlikovanje je namenjeno svim radnicima Doma zdravlja

PROFESOR DR MILORAD JERKAN: Odlikovanje je namenjeno svim radnicima Doma zdravlja

Niške vesti 17.02.2021
On je ukazom predsednika Aleksandra Vučića odlikovan Zlatnom medaljom za izuzetne zasluge i doprinos u sprovođenju aktivnosti na sprečavanju širenja zarazne bolesti Kovid 19. Dom udravlja je, podsećanja radi, dobitnik i ovogodišnje najznačajnije… »

Vesti dana »