Povezane vesti

Presudu koju sud nije objavio, tuženi nije dobio – saopštio predsednik u emisiji

Presudu koju sud nije objavio, tuženi nije dobio – saopštio predsednik u emisiji

N1 Info 17.02.2021
Miroslav Aleksić iz Narodne stranke povredio je ugled i čast brata predsednika Srbije, Andreja Vučića, dovodeći ga u vezu s Predragom Koluvijom, vlasnikom plantaže marihuane u Jovanjici i za to će Vučiću mlađem morati da plati 300.000 dinara. To… »
Obradović: Zašto Vučić nije došao u sud da dokaže tvrdnje nego se sada žali

Obradović: Zašto Vučić nije došao u sud da dokaže tvrdnje nego se sada žali

Novi magazin 17.02.2021
Lider Dveri Boško Obradović izjavio je danas da mu nije jasno zbog čega se predsednik Srbije Aleksandar Vučić žalio na presudu, kojom ga je sud obavezao mu da plati 200.000 dinara zbog povrede ugleda i časti, kada je propustio sve prilike da se… »
Obradović: Zašto Vučić nije dokazao svoje tvrdnje nego se sada žali na presudu?

Obradović: Zašto Vučić nije dokazao svoje tvrdnje nego se sada žali na presudu?

N1 Info 17.02.2021
Lider Dveri Boško Obradović izjavio je da mu nije jasno zbog čega se predsednik Srbije Aleksandar Vučić žalio na presudu, kojom ga je sud obavezao mu da plati 200.000 dinara zbog povrede ugleda i časti, kada je propustio sve prilike da se pojavi na… »
“Zašto se Vučić žali na presudu, što nije dokazao tvrdnje”

“Zašto se Vučić žali na presudu, što nije dokazao tvrdnje”

Nova 17.02.2021
Lider Dveri Boško Obradović izjavio je da mu nije jasno zbog čega se predsednik Srbije Aleksandar Vučić žalio na presudu, kojom ga je sud obavezao mu da plati 200.000 dinara zbog povrede ugleda i časti, kada je propustio sve prilike da se pojavi na… »
Aleksić: Vučić potvrdio da je suđenje montirano

Aleksić: Vučić potvrdio da je suđenje montirano

Danas 17.02.2021
Čelnik Narodne stranke čeka otpravak presude za povredu časti predsednikovog brata Predsednik Vučić je u Hit tvitu izjavio da je donesena presuda kojom sam ja kažnjen sa 300.000 dinara za uvredu časti njegovog brata Andreja, a da pritom ja do dana… »
Vučić se žalio na presudu da Obradoviću plati 200.000 dinara

Vučić se žalio na presudu da Obradoviću plati 200.000 dinara

N1 Info 17.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić žalio se na prvostepenu presudu Prvog osnovnog suda u Beogradu, kojom se obavezuje da isplati 200.000 dinara lideru Dveri Bošku Obradoviću na ime "povrede ugleda i časti", jer ga je u svojim javnim nastupima nazvao… »
Vučić se žalio na presudu suda da Obradoviću plati 200.000

Vučić se žalio na presudu suda da Obradoviću plati 200.000

Nova 17.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić žalio se na prvostepenu presudu Prvog osnovnog suda u Beogradu, kojom se obavezuje da isplati 200.000 dinara lideru Dveri Bošku Obradoviću na ime "povrede ugleda i časti", jer ga je u svojim javnim nastupima nazvao… »
Aleksić: Za presudu sam saznao od Vučića, proces je montiran

Aleksić: Za presudu sam saznao od Vučića, proces je montiran

Nova 17.02.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je za N1 da je iz izjave Aleksandra Vučića saznao da ga je Prvi osnovni sud u Beogradu presudom obavezao da predsednikovom bratu Andreju Vučiću, plati odštetu od 300.000 dinara zbog povrede… »
Aleksić: Vučić je sudija koji saopštava presude na televiziji, razvalio pravosuđe

Aleksić: Vučić je sudija koji saopštava presude na televiziji, razvalio pravosuđe

Glas Šumadije 17.02.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštavanjem presude po tužbi koju je predsednikov brat Andrej Vučić podneo protiv Aleksića i to pre nego što je presuda dostavljena… »
Aleksić: Vučić je sudija koji saopštava presude na televiziji

Aleksić: Vučić je sudija koji saopštava presude na televiziji

Danas 17.02.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštavanjem presude po tužbi koju je predsednikov brat Andrej Vučić podneo protiv Aleksića i to pre nego što je presuda dostavljena… »
Aleksić: Za presudu sam saznao od Vučića, proces potpuno montiran

Aleksić: Za presudu sam saznao od Vučića, proces potpuno montiran

N1 Info 17.02.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je za N1 da je iz izjave Aleksandra Vučića saznao da ga je Prvi osnovni sud u Beogradu presudom obavezao da predsednikovom bratu Andreju Vučiću, plati odštetu od 300.000 dinara zbog povrede… »

Vesti dana »