Povezane vesti

Šaban predosetio sopstvenu smrt? Hasanu oči pune suza na ivici da zaplače: Hteo sam da umrem kad je rekao (kurir televizija)

Šaban predosetio sopstvenu smrt? Hasanu oči pune suza na ivici da zaplače: Hteo sam da umrem kad je rekao (kurir televizija)

Kurir 17.02.2021
Danas se navršava tačno dve godine od kada je kralj narodne muzike, Šaban Šaulić, tragično nastradao. Ovim povodom, njegov brat, Hasan Dudić, bio je gost “Pulsa Srbije” gde je ispričao kako je Šaban predosetio sopstvenu smrt. - Došao je sa… »
Hteo sam da umrem kad mi je to rekao, kao da je predosetio svoju smrt: Hasan opisao bolan razgovor sa Šabanom

Hteo sam da umrem kad mi je to rekao, kao da je predosetio svoju smrt: Hasan opisao bolan razgovor sa Šabanom

Mondo 17.02.2021
Pevač kaže da je tog jutra, kada se dogodila nesreća, i sam imao loš osećaj. Pevač kaže da je tog jutra, kada se dogodila nesreća, i sam imao loš osećaj. Dve godine je prošlo otkako je kralj narodne muzike Šaban Šaulić tragično izgubio… »
Dve godine nakon ŠABANOVE smrti UDOVICA dobila odštetu!

Dve godine nakon ŠABANOVE smrti UDOVICA dobila odštetu!

Svet & Skandal 17.02.2021
Prošlo je dve godine od kada je u saobraćajnoj nesreći stradao kralj narodne muzike Šaban Šaulić. On je poginuo u blizini nemačkog grada Bilefelda, a suđenje vozaču Alsinu Leventu, koji izazvao sudar, čeka nastavak. Od tragično događaj… »
Tuga za kraljem narodne muzike ne prolazi! Peja slomljen na pomenu Šabanu: Sve očekujem da ga vidim! (kurir televizija)

Tuga za kraljem narodne muzike ne prolazi! Peja slomljen na pomenu Šabanu: Sve očekujem da ga vidim! (kurir televizija)

Kurir 17.02.2021
Na današnji dan pre dve godine poginuo je kralj narodne muzike Šaban Šaulić. Pevač je tragično nastradao u saobraćajnoj nesreći u nemačkom mestu Bilefeld. Šaban je život izgubio vraćajući se sa nastupa, u putu do aerodroma, odakle je trebalo… »
Šabanova porodica uzela 200.000 evra od njegove smrti: Goca vratila dugove, a pripala joj i fina penzija

Šabanova porodica uzela 200.000 evra od njegove smrti: Goca vratila dugove, a pripala joj i fina penzija

Mondo 17.02.2021
Lova "kaplje" sa više strana. Lova "kaplje" sa više strana. Pre tačno dve godine kralj narodne muzike Šaban Šaulić tragično je nastradao u saobraćajnoj nesreći u gradu Bilefeldu, u severozapadnom delu Nemačke kada se vraćao sa nastupa, a… »
Na šabanov grob sam otišao pre svih, nisam mogao da vidim njegovu decu: Kum kralja narodne muzike još leči rane!

Na šabanov grob sam otišao pre svih, nisam mogao da vidim njegovu decu: Kum kralja narodne muzike još leči rane!

Mondo 17.02.2021
Prošlo je dve godine od smrti od velikog pevača. Prošlo je dve godine od smrti od velikog pevača. Pre tačno dve godine kralj narodne muzike Šaban Šaulić tragično je nastradao u saobraćajnoj nesreći u gradu Bilefeldu, u severozapadnom delu… »
Pomen šabanu šauliću na Novom groblju: Porodica i kolege nemi od bola, Zorica Brunclik neutešno plače (video)

Pomen šabanu šauliću na Novom groblju: Porodica i kolege nemi od bola, Zorica Brunclik neutešno plače (video)

Blic 17.02.2021
Kralj narodne muzike Šaban Šaulić poginuo je na današnji dan pre dve godine, u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj, a porodica i prijatelji danas su se okupili na Novom groblju u Beogradu, gde se održava pomen. Prvi su na groblje stigli neutešni… »
Ko se sve pojavio na pomenu Šabana Šaulića

Ko se sve pojavio na pomenu Šabana Šaulića

Nova 17.02.2021
Kralju narodne muzike, Šabanu Šauliću, koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći 17. februara 2019. godine u Nemačkoj, danas je održan dvogodišnji pomen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. Pevačeva porodica u jutarnjim satima… »
Uprkos koroni, Zorica i Kemiš došli da ispoštuju kuma Šabana

Uprkos koroni, Zorica i Kemiš došli da ispoštuju kuma Šabana

Nova 17.02.2021
Pevačica Zorica Brunclik i harmonikaš Miroljub Aranđelović Kemiš, stigli su u Aleju zaslužnih građana, na Novom groblju u Beogradu, kako bi odači počast svom kumu, Šabanu Šauliću. Zorica i Kemiš su se prvo pozdravili sa svima, da bi na kraju… »
Velike naočare sakrile uplakano lice: Aleksandra Prijović sva u crnom stigla na pomen Šabanu Šauliću! (foto)

Velike naočare sakrile uplakano lice: Aleksandra Prijović sva u crnom stigla na pomen Šabanu Šauliću! (foto)

Mondo 17.02.2021
Porodica, prijatelji i brojne kolege okupile su se da odaju počast pokojnom pevaču. Porodica, prijatelji i brojne kolege okupile su se da odaju počast pokojnom pevaču. Prošlo je tačno dve godine od smrti kralja narodne muzike Šabana Šaulića, a… »
Održan dvogodišnji pomen Šabanu Šauliću

Održan dvogodišnji pomen Šabanu Šauliću

Nova 17.02.2021
Danas u jutarnjim satima održan je dvogodišnji pomen legendarnom pevaču narodne muzike Šabanu Šauliću u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, u Beogradu. Oko 10:30 prvo su stigli članovi njegove porodice, a potom i njegovi najuži prijatelji… »

Vesti dana »