Povezane vesti

"Voliš moju ćerku sa ukusom..." mreže plamte zbog komentara Teodorine majke na zetovu fotografiju: "Vidim li dobro…

"Voliš moju ćerku sa ukusom..." mreže plamte zbog komentara Teodorine majke na zetovu fotografiju: "Vidim li dobro…

Blic 17.02.2021
Majka pevačice Teodore Džehverović jednim komentarom, ispod fotografije dečka svoje ćerke, uspela je da izazove lavinu reakcija na Tviteru. Naime, Teodora je na fotografiji svog dečka Nina Čelebića ostavila komentar: "Voliš li više mene ili… »
Voliš moju ćerku sa ukusom kapućina? Društvene mreže bruje o komentaru mama Džehve ispod Ninove slike! (foto)

Voliš moju ćerku sa ukusom kapućina? Društvene mreže bruje o komentaru mama Džehve ispod Ninove slike! (foto)

Mondo 17.02.2021
Komentarisala Teodora, nadovezala se majka. Komentarisala Teodora, nadovezala se majka. Iako je veza Teodore Džehverović i Nina Čelebića konstantno na meti interesovanja svih domaćih medija, pevačicina majka Goca pokazala je da ume da im "ukrade"… »
Voliš moju ćerkicu sa ukusom kapućina?! Gori Internet zbog komentara mame džehve i teodore ispod fotografije njenog dečka…

Voliš moju ćerkicu sa ukusom kapućina?! Gori Internet zbog komentara mame džehve i teodore ispod fotografije njenog dečka…

Kurir 17.02.2021
Pevačica Teodora Džehverović često dospe u žižu interesovanja, a ovog puta komentari ispod fotografije njenog dečka Nina Čelebića postali su viralni. View this post on Instagram A post shared by ! N I N O C E L E B I C (@ninocelebic) Naime… »

Vesti dana »