Povezane vesti

Da se ne ponovi Istomin: Šok eliminacije iz Melburna

Da se ne ponovi Istomin: Šok eliminacije iz Melburna

Nova 17.02.2021
Novak Đoković će u četvrtak ujutru igrati protiv kvalifikanta Aslana Karaceva za plasman u finale Australijan opena, ali se ne treba zavaravati činjenicom da ruski teniser dolazi iz kvalifikacija i što je u ovom trenutku 114. teniser sveta. Karacev… »
Nokdaun ili nokaut: Nadalu se dva puta u životu "dogodio Cicipas"! Federer je "okrenuo" mladog Rafu 2005, pa Fonjini 2015. i…

Nokdaun ili nokaut: Nadalu se dva puta u životu "dogodio Cicipas"! Federer je "okrenuo" mladog Rafu 2005, pa Fonjini 2015. i…

Sportal blic 17.02.2021
Ako je , protivnik u polufinalu Australijan opena, najveće iznenađenje turnira, onda je najveći šok na ovogodišnjem turniru priredio . Španca je u četvrtfinalu senzacionalno izbacio iako je Nadal vodio sa 2:0 u setovima! Grk je Rafu “bacio na… »
Cicipas u ekstazi: Leteo sam kao ptičica

Cicipas u ekstazi: Leteo sam kao ptičica

Mozzart sport 17.02.2021
“Možda mi je pomoglo što nije bilo publike”, kaže Grk. Pobeda karijere Stefanosa Cicipasa. Znao je da savlada i Đokovića i Federera i da osvoji trofeje, ali savladati Nadala na grend slemu posle 0:2 u setovima je istinski podvig koji je malo kome… »
Cicipas kao ptičica "Ne znam šta se desilo protiv Nadala"

Cicipas kao ptičica "Ne znam šta se desilo protiv Nadala"

Večernje novosti 17.02.2021
NE dešava se često da neko "preokrene" Nadala i od 0:2 stigne do pobede, a upravo to uspelo je Stefanosu Cicipasu u četvrtfinalu Australijan opena. Grk je posle meča koji će sigurno ući u istoriju Melburna priznao da ni sam ne zna šta se zapravo… »
Cicipas u ekstazi: Leteo sam poput ptičice!

Cicipas u ekstazi: Leteo sam poput ptičice!

Vesti online 17.02.2021
Grčki teniser Stefanos Cicipas pobedio je Rafaela Nadala u četvrtfinalu Australijan opena sa 3:2 posle velikog preokreta. Grk se tako revanširao svetskom broju dva za poraz na istom mestu u polufinalu 2019. godine, kada je osvojio samo šest gemova… »

Vesti dana »