Povezane vesti

Nema zlatana, ali Milan je moćan: Rosoneri sa fudbalskim zvezdama napadaju crveno-bele! (sastavi)

Nema zlatana, ali Milan je moćan: Rosoneri sa fudbalskim zvezdama napadaju crveno-bele! (sastavi)

Hot sport 18.02.2021
Fudbaleri Crvene zvezde od 18 časova i 55 igraju utakmicu šesnaestine finala Lige Evrope. Srpski šampion neče imati nimalo lak zadatak jer mu na megdan izlazi višestruki prvak Evrope i trenutn drugoplasirani tim Serije A. Kada su sastavi oba tima u… »
Stanković navijačima: Niste svesni koliko mi falite FOTO

Stanković navijačima: Niste svesni koliko mi falite FOTO

Nova 18.02.2021
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da će njemu i njegovoj ekipi nedostajati podrška sa tribina najvećeg srpskog stadiona u četvrtak uveče. Najvernijih pristalica crveno-belih neće biti na tribinama stadiona “Rajko Mitić” od 18 sati… »
Procurila koreagrafija pred meč zvezda – Milan: Delije parolom žestoko prozvale Rosonere (foto)

Procurila koreagrafija pred meč zvezda – Milan: Delije parolom žestoko prozvale Rosonere (foto)

Hot sport 18.02.2021
Na meču nije dozvoljeno prisustvo gledalaca, ali su se delije kao i na prethodnim evropskim duelima okačile parole… Sada je procurila koreografija koju su najvatrenije pristalice spremile za duel svojih miljenika u šesnaestini finala Lige Evrope i na… »
“Delije” pred Milan: Nečasne radnje i magla pre toga…

“Delije” pred Milan: Nečasne radnje i magla pre toga…

Nova 18.02.2021
Navijači Crvene zvezde spremili su poruku pred prvu utakmicu crveno-belih i Milana na stadionu "Rajko Mitić". Srpski šampion i drugoplasirani tim Serije A od 18 sati i 55 minuta bore se u šesnaestini finala Lige Evrope i Milan je favorit. Zvezda i… »
Srbi iz Serije a: Kesi je najjači igrač posle Lukakua, Ernandez najbolji bek Italije, ali Milan je prvi put uznemiren

Srbi iz Serije a: Kesi je najjači igrač posle Lukakua, Ernandez najbolji bek Italije, ali Milan je prvi put uznemiren

Mozzart sport 18.02.2021
Naši asovi sa Apenina otkrili su šta očekuje crveno-bele na predstojećem evropskom koraku. Beše ona magla u kojoj se, sam je to rekao i Adrijano Galijani, Milan rodio kao velika evropska sila. Beše i Kalčopoli i 2006. kad su Rosoneri “s plaže“… »
Odbrojavanje - Zvezdino svedočanstvo: Kako se stvarao kult rivalstva sa najvećim klubovima u Evropi

Odbrojavanje - Zvezdino svedočanstvo: Kako se stvarao kult rivalstva sa najvećim klubovima u Evropi

Mozzart sport 18.02.2021
Obračuni sa Milanom, Realom, Barselonom, Mančester Junajtedom, Liverpulom i Bajernom obeležili su istoriju kluba sa stadiona „Rajko Mitić“. Beše ona magla u kojoj se, sam je to rekao i Adrijano Galijani, Milan rodio kao velika evropska sila… »

Vesti dana »