Povezane vesti
VOA: Trka SAD i Kine u distribuciji vakcina u Evropi
Novi magazin 18.02.2021
SAD planiraju da "poprave i revitalizuju" odnose sa evropskim saveznicima u u trenutku kada se sa Kinom bore za uticaj u oblasti distribucije vakcina i oporavka posle pandemije u Evropi, piše danas Glas Amerike. Predsednik SAD Džo Bajden bi o tome u… »
VOA: Američko-kineska utrka u Evropi
Al Jazeera 18.02.2021
Dvije svjetske sile se bore za oblasti distribucije vakcina i oporavka poslije pandemije korona virusa na Starom kontinentu. Sjedinjene Američke Države planiraju “popraviti i revitalizirati” odnose s evropskim saveznicima u trenutku kada se sa Kinom bore… »
Glas Amerike: Trka SAD i Kine u distribuciji vakcina u Evropi
N1 Info 18.02.2021
SAD planiraju da "poprave i revitalizuju" odnose sa evropskim saveznicima u u trenutku kada se sa Kinom bore za uticaj u oblasti distribucije vakcina i oporavka posle pandemije u Evropi. Predsednik SAD Džo Bajden bi o tome u petak trebalo da govori na… »
Trka SAD i Kine u distribuciji vakcina u Evropi
Nova 18.02.2021
SAD planiraju da "poprave i revitalizuju" odnose sa evropskim saveznicima u u trenutku kada se sa Kinom bore za uticaj u oblasti distribucije vakcina i oporavka posle pandemije u Evropi. Predsednik Džo Bajden bi o tome u petak trebalo da govori na… »
Vesti dana »
(BLOG) Studenti i građani ispred RTS-a, okupljeni skandiraju: "Ko ne skače, taj je ćaci"
N1 Info pre 8 minutajoš 74 povezane
Skupština završila rad za danas: U utorak nastavak rasprave po amandmanima (video)
Blic pre 1 satjoš 32 povezane
U Nemačkoj otkriveno prisustvo virusa hepatitis A u pošiljci voća iz Srbije
Zoom UE pre 6 satijoš 27 povezanih






