Povezane vesti

Dnevni horoskop za 19. februar 2021. godine!

Dnevni horoskop za 19. februar 2021. godine!

Svet plus 18.02.2021
“Niko ne može učiniti da se osećate inferiornim bez vašeg pristanka.” Saznajte kako su vam zvezde naklonjene i pročitajte vaš dnevni horoskop za 19. februar 2021. godine, koji za vas piše astrolog Nataša Paunovski. Dnevna doza Lune! Ovan… »
Tri moždana udara i infarkt: Popularna pevačica se odala porocima, rešila da se promeni: "Imam oštećenje mozga"

Tri moždana udara i infarkt: Popularna pevačica se odala porocima, rešila da se promeni: "Imam oštećenje mozga"

Blic 18.02.2021
Demi Lovato, pevačica, otkrila je šta joj se dogodilo nakon što se 2018. predozirala. - Imala sam tri moždana udara, imala sam infarkt. Lekari su tada rekli da mi je ostalo pet do 10 minuta života - rekla je Demi Lovato (28) u dokumentarcu u najavi… »
Demi Lovato: Imala sam tri moždana udara i infarkt

Demi Lovato: Imala sam tri moždana udara i infarkt

Nova 18.02.2021
Demi Lovato otkrila je u najavi dokumentarne serije "Dancing With The Devil", koja će premijerno biti prikazana 23. marta, šta joj se dogodilo nakon što se 2018. godine predozirala. U ovoj dokumentarnoj seriji poznata pevačica pričaće o svojim… »
Imala SAM 3 MOŽDANA UDARA i INFARKT, ŽIVOT MI VIŠE NIKAD NEĆE BITI ISTI: Nekadašnja TV zvezda otvorila dušu! (VIDEO)

Imala SAM 3 MOŽDANA UDARA i INFARKT, ŽIVOT MI VIŠE NIKAD NEĆE BITI ISTI: Nekadašnja TV zvezda otvorila dušu! (VIDEO)

Mondo 18.02.2021
Glumica i pevačica otkrila kako je jedva izvukla živu glavu zbog jednog tragično pogrešnog izbora. Glumica i pevačica otkrila kako je jedva izvukla živu glavu zbog jednog tragično pogrešnog izbora. IMALA SAM 3 MOŽDANA UDARA I INFARKT, ŽIVOT MI… »

Vesti dana »