Povezane vesti

Prijem za dobitnicu odlikovanja povodom Dana državnosti

Prijem za dobitnicu odlikovanja povodom Dana državnosti

Jug press 18.02.2021
VRANJE Za doktorku Stefanu Mladenović, koordinatorku Kovid ambulante u ATD u Vranju kojoj je povodom Dana državnosti predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio odlikovanje, u upravi Zdravstvenog centra priređen je prijem. Dr Mladenović je od marta… »
Dr Jovanović: Ponosim se ukazanim priznanjem, mada je mnogo ljudi koji bi mogli da budu na mom mestu

Dr Jovanović: Ponosim se ukazanim priznanjem, mada je mnogo ljudi koji bi mogli da budu na mom mestu

Pirotske vesti 18.02.2021
Na Dan državnosti, 15. februara 2021. godine, Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, uručio je odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama. Zlatna medalja za zasluge uručena je, tom prilikom, dr Zoranu Jovanoviću, specijalisti interne medicine… »
I zlatna medalja doktorke Stefane Mladenović nagrada za sve zaposlene u vranjskom Zdravstvenom centru

I zlatna medalja doktorke Stefane Mladenović nagrada za sve zaposlene u vranjskom Zdravstvenom centru

Jugmedia 18.02.2021
Direktorka Zdravstvenog centra Vranje Ljiljana Antić sa svojim saradnicima čestitala je doktorki Stefani Mladenović na dobijenoj zlatnoj medalji za zasluge i naglasila da su jako srećni i zadovoljni, pre svega što je ova zlatna medalja uručena… »
Zlatna medalja Zorana Jovanovića ponos cele pirotske Opšte bolnice

Zlatna medalja Zorana Jovanovića ponos cele pirotske Opšte bolnice

Jugmedia 18.02.2021
Povodom obeležavanja Dana državnosti, predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je priznanja zaslužnima iz svih oblasti koji su se svojim zalaganjem, radom i trudom istakli u proteklom periodu. Priznanja su dodeljena i zdravstvenim radnicima, a… »
Profesor dr Milorad Jerkan, dobitnik zlatne medalje za izuzetne zasluge: Nagrada koja obavezuje

Profesor dr Milorad Jerkan, dobitnik zlatne medalje za izuzetne zasluge: Nagrada koja obavezuje

Jug press 18.02.2021
NIŠ “Nagrada koju mi je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dodelio na Dan državnosti velika je satisfakcija za mene, a posebno iz razloga jer me je za ovo priznanje predložio sam ministar zdravlja dr Zlatibor Lončar, koji je uzeo u obzir rad Doma… »

Vesti dana »