Povezane vesti

Šta je Karacev posle poraza rekao o Novaku?

Šta je Karacev posle poraza rekao o Novaku?

Sportske.net 18.02.2021
Dvadesetsedmogodišnji ruski teniser Aslan Karacev je najprijatnije iznenađenje ovogodišnjeg Australijan opena. Prvo je morao da prođe tri kruga kvalifikacija, a onda u glavnom žrebu preskakao prepreke jednu za drugom i stigao do polufinala, gde ga je… »
Đoković: “Bolova više nema i tačno znam šta mi je činiti”

Đoković: “Bolova više nema i tačno znam šta mi je činiti”

Nova 18.02.2021
Prvi reket sveta Novak Đoković savladao je Rusa Aslana Karaceva sa 3:0 u setovima i plasirao se u finale Australijan opena po deveti put u karijeri. Đoković je pre ovog meča imao velikih problema sa povredom stomačnog mišića još od trećeg kola i… »
Ne, neću da pričam o tome! Novak odbio da odgovori na pitanje novinara!

Ne, neću da pričam o tome! Novak odbio da odgovori na pitanje novinara!

Mondo 18.02.2021
"Pričaću na kraju turnira". "Pričaću na kraju turnira". Srpski teniser Novak Đoković se bez ikakvih problema plasirao u deveto finale Australijan opena pošto je u tri seta savladao najveće iznenađenje turnira Aslana Karaceva. Zbog sjajnog uspeha… »
Novak snima dokumentarac: Videćete sve detalje oporavka!

Novak snima dokumentarac: Videćete sve detalje oporavka!

N1 Info 18.02.2021
Novak Đoković otkrio je da trenutno snima dokumentarac u kojem će se između ostalog videti i detalji iza kulisa ovogodišnjeg Australijan opena. U delu konferencije za medije na srpskom jeziku pitali smo Novaka koliki procenat njegovog dana trenutno… »
Đoković: Snimam dokumentarac, videćete sve do kraja godine

Đoković: Snimam dokumentarac, videćete sve do kraja godine

Nova 18.02.2021
Prvi reket planete Novak Đoković kaže da snima dokumentarac o oporavku od povrede koja ga je zadesila tokom Australijan opena na kom je stigao do finala. Novak će u nedelju igrati protiv boljeg iz duela Stefanosa Cicipasa i Danila Medvedeva, a… »
Udarna vest iz Melburna - Novak snima film! Đoković će prikazati kako se oporavio od povrede i stvari koje do sada nismo…

Udarna vest iz Melburna - Novak snima film! Đoković će prikazati kako se oporavio od povrede i stvari koje do sada nismo…

Sportal blic 18.02.2021
Na konferenciji za medije u Melburnu nakon Australijan opena je izneo zanimljivu informaciju - da je u procesu snimanja dokumentarnog filma. Međuostalom, u njemu će biti prikazan i period na Australijan openu, te kako se oporavio od povrede koja ga je… »
Đoković se oglasio iz Melburna: Snimam dokumentarac, sve će se videti na ekranima

Đoković se oglasio iz Melburna: Snimam dokumentarac, sve će se videti na ekranima

Večernje novosti 18.02.2021
MNOGO se poslednjih dana pričalo o povredi trbušnog zida Novaka Đokovića. To je bila glavna tema u svetskim medijima. Novak je na konferenciji za strane medije upitan o tome da kaže da li je u pitanju istezanje ili kidanje mišića, ali je odbio da… »

Vesti dana »