Povezane vesti
Sukob Australije i "Fejsbuka": Premijer: Nismo zastrašeni blokadom
Blic 18.02.2021
Australijski premijer Skot Morison rekao je danas da njegova administracija neće biti zastrašena time što je kompanija "Fejsbuk" blokirala vesti korisnicima na tom kontinentu. On je potez "skidanja Australije sa liste prijatelja" ocenio kao arogantan i… »
Facebook 'uskratio prijateljstvo' Australiji
Slobodna Evropa 18.02.2021
Zbog spora oko prijedloga novog zakona kojim se želi platforme tehnoloških giganada Facebook i Google prisiliti da plaćaju medijima za preuzimanje njihovih sadržaja, Facebook je 17. februara saopštio da će korisnicima u Australiji blokirati… »
Facebook blokira sadržaje i prkosi australskoj Vladi i medijima
Al Jazeera 18.02.2021
Društvena mreža je donijela ove mjere kao odgovor na nacrt zakona kojim bi platforme bile prisiljene plaćati medijima za preuzimanje njihovih sadržaja. Google je popustio, ali Facebook provodi svoje prijetnje i smanjit će dijeljenje novinskih… »
Vesti dana »

Šta će biti sa železničkom stanicom u Novom Sadu: Ministarka Sofronijević otkrila koja se rešenja razmatraju
Kurir pre 25 minutajoš 20 povezanih

Najmanje 26 mrtvih u izraleskom napadu blizu centra za pomoć u Gazi: spasioci
BBC News pre 40 minutajoš 19 povezanih