Povezane vesti

Dodik i Cvijanović čestitali Porfiriju izbor za patrijarha: Uverenje da ćete biti mudar i odgovoran duhovni vođa naroda!

Dodik i Cvijanović čestitali Porfiriju izbor za patrijarha: Uverenje da ćete biti mudar i odgovoran duhovni vođa naroda!

Kurir 18.02.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik i predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović čestitali su mitropolitu zagrebačko-ljubljanskom Porfiriju na izboru za patrijarha srpskog, uz uverenje da će biti mudar i odgovoran… »
"Siguran sam da ćete biti mudar i odgovoran duhovni vođa našeg naroda" Dodik čestitao novoizabranom patrijarhu Porfiriju

"Siguran sam da ćete biti mudar i odgovoran duhovni vođa našeg naroda" Dodik čestitao novoizabranom patrijarhu Porfiriju

Blic 18.02.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik čestitao je mitropolitu zagrebačko-ljubljanskom Porfiriju na izboru za patrijarha srpskog, poželjevši mu duhovnu snagu, mudrost i blagost u obavljanju svete dužnosti u ovim bremenitim… »
Dodik čestitao patrijarhu Porfiriju: Siguran sam da ćete biti mudar duhovni vođa našeg naroda

Dodik čestitao patrijarhu Porfiriju: Siguran sam da ćete biti mudar duhovni vođa našeg naroda

Večernje novosti 18.02.2021
SRPSKI član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik čestitao je mitropolitu zagrebačko-ljubljanskom Porfiriju na izboru za patrijarha srpskog, poželevši mu duhovnu snagu, mudrost i blagost u obavljanju svete dužnosti u ovim bremenitim… »

Vesti dana »