Povezane vesti

UN istražuje slučaj zatočene princeze Latife

UN istražuje slučaj zatočene princeze Latife

Politika 19.02.2021
Ćerka šeika Muhameda bin Rašida el Maktuma, vladara Dubaija, koja je nestala iz javnosti u martu 2018. godine, u dramatičnoj video-poruci izjavila je da je otac drži zatvorenu u vili. „Zatvorena sam u vili koja je pretvorena u zatvor. Snimam ovaj… »
Ujedinjene nacije umešale se u priču o nestaloj princezi i obratile se vladaru Dubaija: Dajte dokaz da je Latifa živa

Ujedinjene nacije umešale se u priču o nestaloj princezi i obratile se vladaru Dubaija: Dajte dokaz da je Latifa živa

Kurir 19.02.2021
Kancelarija Ujedinjenih nacija za ljudska prava zatražila je od Ujedinjenih Arapskih Emirata dokaz da je princeza Latifa, ćerka vladara Dubaija, živa. U tajno snimljenim video zapisima podeljenim sa BBC-jem, princeza Latifa optužila je oca, šeika… »
Porodica: Princeza Latifa "zbrinuta kod kuće"

Porodica: Princeza Latifa "zbrinuta kod kuće"

RTV 19.02.2021
OSLO - Kraljevska porodica Dubaija saopštila je danas da se o princezi Latifi „brine kod kuće“ nakon što je Bi-Bi-Si pribavio video zapise u kojima ih ona optužuje da je drže kao taoca otkako je pokušala da pobegne 2018. godine. „Ona nastavlja… »
“Princeza Latifa je zbrinuta kod kuće”

“Princeza Latifa je zbrinuta kod kuće”

Nova 19.02.2021
Kraljevka porodica Dubaija saopštila je da je princeza Latifa "zbrinuta kod kuće" nakon što je BBC objavio snimke u kojima optužuje svog oca da je drži kao taoca. “Ona nastavlja da se usavršava i nadamo se da će se vratiti u javni život u… »
UN traže dokaz da je ćerka vladara Dubaija živa

UN traže dokaz da je ćerka vladara Dubaija živa

Nova 19.02.2021
Ujedinjene nacije su od Ujedinjenih Arapskih Emirata zatražile dokaz da je princeza Latifa, kćerka vladara Dubaija Šeika Muhameda, živa. Na video snimcima koje je princeza Latifa snimila i poslala prijateljima optužila je oca da je drži kao taoca u… »
UN traže dokaz da je kćerka vladara Dubaija živa

UN traže dokaz da je kćerka vladara Dubaija živa

N1 Info 19.02.2021
Ujedinjene nacije su od Ujedinjenih Arapskih Emirata zatražile dokaz da je princeza Latifa, kćerka vladara Dubaija Šeika Muhameda, živa. Na video snimcima koje je princeza Latifa snimila i poslala prijateljima optužila je oca da je drži kao taoca u… »
"Zarobljena sam u vili, rekli su mi da nikad neću videti sunce" London traži od Ujedinjenih Arapskih Emirata dokaz da je…

"Zarobljena sam u vili, rekli su mi da nikad neću videti sunce" London traži od Ujedinjenih Arapskih Emirata dokaz da je…

Blic 19.02.2021
Nakon ššto je u javnost dospelo tajno snimljeno video svedočanstvo arapske princeze Latife, jedne od ćerki vladara Dubaija Muhameda Al Maktuma, njena sudbina naššla se u središštu interesovanja i svetskih medija, ali i političara na Zapadu… »
Pojavio se tajni snimak ćerke vladara Dubaija: Princeza šokirala novom porukom, London traži Emiratima dokaz da je živa!

Pojavio se tajni snimak ćerke vladara Dubaija: Princeza šokirala novom porukom, London traži Emiratima dokaz da je živa!

Mondo 19.02.2021
Nakon što je u javnost dospeo tajni snimak arapske princeze Latife, jedne od ćerki vladara Dubaija Muhameda Al Maktuma, njena sudbina našla se ponovo u žiži interesovanja i svetskih medija, ali i političara na Zapadu. Nakon što je u javnost dospeo… »

Vesti dana »