Povezane vesti

Nemanja Bjelica: ‘Ne moram ja nikome ništa da dokazujem! Svi znaju kakav sam igrač’

Nemanja Bjelica: ‘Ne moram ja nikome ništa da dokazujem! Svi znaju kakav sam igrač’

Hot sport 19.02.2021
Sjajna partija reprezentativca Srbije! Nemanja Bjelica u prethodnom periodu nije dobijao priliku da igra. Mediji već nekoliko dana pišu o trejdu, a povodom toga oglasio se i nekadašnji košarkaš Crvene zvezde. Bjelica je odigrao sjajan meč protiv… »
Trenirao sam kao konj, ne moram da se dokazujem: Bjelici se smučile priče o trejdu posle rekorda sezone!

Trenirao sam kao konj, ne moram da se dokazujem: Bjelici se smučile priče o trejdu posle rekorda sezone!

Mondo 19.02.2021
"Teško je nositi se sa svim stvarima koje se dešavaju". "Teško je nositi se sa svim stvarima koje se dešavaju". Nemanja Bjelica odigrao je prošle noći najbolju partiju sezone. Konačno ga je trener Luk Volton pustio na teren i vratio mu je sa 25… »
Niko nikad kao Jokić: Somborac nastavlja da pomera granice!

Niko nikad kao Jokić: Somborac nastavlja da pomera granice!

Hot sport 19.02.2021
Nikola Jokić nastavlja da pomera granice! Srpski košarkaš igra sjajnu sezonu, što govore i mnogi košarkaški analitičari. Sada je dobio i svojevrsnu potvrdu toga, jer je izabran u startnu petorku ZAPADNE KONFERENCIJE za nadolazeći All-Star. Nikola… »
Brutalni Bjelica: Oni hoće da ga trejduju, a on ‘sipa’ sa svih strana!

Brutalni Bjelica: Oni hoće da ga trejduju, a on ‘sipa’ sa svih strana!

Hot sport 19.02.2021
Svega tri utakmice u NBA ligi odigrane su u toku noći između četvrtka i petka! Sakramento je na svom terenu poražen od Majamija, ali je strašnu partiju pružio Nemanja Bjelica! Srpski krilni centar je za 35 minuta na terenu, postigao 25 poena, uz… »
NBA: Bjelica odličan u porazu Kingsa, Bruklin bolji od Lejkersa

NBA: Bjelica odličan u porazu Kingsa, Bruklin bolji od Lejkersa

Dnevnik 19.02.2021
SAKRAMENTO: Košarkaši Sakramenta izgubili su od Majamija sa 118:110, što im je 16. poraz od starta sezone. Kingsima nije pomogla ni odlična partija Nemanje Bjelice, koji je kao starter za 35 minuta zabeležio 25 poena (11/21 šut iz igre), osam… »
Partija sezone Bjelice protiv tima koji želi da ga dovede (VIDEO)

Partija sezone Bjelice protiv tima koji želi da ga dovede (VIDEO)

Vesti online 19.02.2021
Košarkaši Sakramenta poraženi su od Majami Hita rezultatom 118:110, a srpski košarkaš Nemanja Bjelica je zablistao i bio najefikasniji u redovima “kraljevima”. Bjelica je u dosadašnjem toku sezone povremeno dobijao priliku u dresu Sakramento… »
Rapsodija Nemanje Bjelice protiv tima koji ga merka (video)

Rapsodija Nemanje Bjelice protiv tima koji ga merka (video)

Mozzart sport 19.02.2021
Srpski košarkaš ubacio 25 poena u porazu od Majamija. Vratio se Nemanja Bjelica na teren i pokazao upravi Sakramento Kingsa da će pogrešiti ukoliko ga pusti. Bio je neko vreme na hlađenju, ali je na poslednja tri nastupa u proseku provodio oko 30… »
Proradio srpski inat! To je taj Nemanja Bjelica: Vratio se u startnu postavu i "ispalio" 21 loptu! Lebron je ipak vest dana -…

Proradio srpski inat! To je taj Nemanja Bjelica: Vratio se u startnu postavu i "ispalio" 21 loptu! Lebron je ipak vest dana -…

Sportal blic 19.02.2021
Prvo su ga zaboravili, pa su gledali kako da ga se reše, onda su ga se “kao” setili, a sada je pokazao šta ume! je ponovo počeo da dobija priliku u Sakramento Kingsima i da je sjajno koristi - u porazu od Majamija (118:110) Srbin je, kao starter… »
Partija sezone nemanje bjelice - samo ga pustite da igra: "Beli" se odmah pokazao protiv tima koji ga želi!

Partija sezone nemanje bjelice - samo ga pustite da igra: "Beli" se odmah pokazao protiv tima koji ga želi!

Mondo 19.02.2021
Odmah je i njemu lakše čim dobije poverenje. Odmah je i njemu lakše čim dobije poverenje. U noći kada je Nikola Jokić izabran za startera u prestižnoj Ol-star utakmici, zablistao je i njegov saigrač iz reprezentacije Nemanja Bjelica i podsetio da… »

Vesti dana »