Povezane vesti
SAD najavljuju obnovu pregovora s Iranom
Dnevnik 19.02.2021
VAŠINGTON: SAD su izrazile spremnost da razgovaraju s Teheranom o vraćanju na nuklearni sporazum iz 2015. godine, ali ta najava naišla je na prilično hladne reakcije iranskih zvaničnika, prenosi Rojters. Agencija navodi da je američki državni sekretar… »
SAD spreman pregovarati sa Iranom
Al Jazeera 19.02.2021
Velika Britanija, Njemačka, Francuska i SAD pozdravili namjeru Bidena da se diplomatijom vrati pregovorima sa Teheranom. Sjedinjene Američke Države spremne su razgovarati s Iranom o povratku na poštivanje sporazuma iz 2015. kako bi se zaustavio Teheran u… »
SAD spremne da pregovaraju o vraćanju nuklearnom sporazumu sa Iranom
N1 Info 19.02.2021
SAD su spremne da se pridruže pregovorima velikih sila i Irana o povratku nuklearnom sporazumu iz 2015. godine. Administracija novog predsednika Džozefa Bajdena odbacila je kampanju „maksimalnog pritiska“ bivšeg predsednika Donalda Trampa koja je… »
Vesti dana »

Šta za Srbiju znači zabrana uvoza ruskog gasa? Goran Radosavljević rešenje vidi u mađarskim rafinerijama: Logistički bi bilo izazovno, ali moguće!
Kurir pre 34 minutajoš 53 povezane

Obeležen Dan sećanja na srpske žrtve u Drugom svetskom ratu i tragediju u Kragujevcu
RTS pre 3 satajoš 42 povezane

Hiljade građana u Čačku dočekalo studente koji pešače od Novog Pazara do Novog Sada na protest (VIDEO)
Serbian News Media pre 24 minutajoš 17 povezanih

Mol grupa otkriva istinu o požaru: Nema spoljnog uticaja i povređenih
Alo pre 6 satijoš 39 povezanih