Povezane vesti

Moja majka je preživela Jasenovac, svi muškarci iz njene porodice su stradali: Bajaga o filmu - "Biće teško da gledamo"

Moja majka je preživela Jasenovac, svi muškarci iz njene porodice su stradali: Bajaga o filmu - "Biće teško da gledamo"

Mondo 19.02.2021
Bajaga je među prvima već odgledao film "Dara iz Jasenovca". Bajaga je među prvima već odgledao film "Dara iz Jasenovca". Iako mu je teško da priča o tome, Momčilo Bajagić Bajaga otkrio je da je njegova majka Jovanka, koja ima 88 godina, živi… »
Bajaga otkrio: "Moja majka je preživela strahote Jasenovca, celu familiju odveli su u logor"

Bajaga otkrio: "Moja majka je preživela strahote Jasenovca, celu familiju odveli su u logor"

Telegraf 19.02.2021
- Na koji način je ona uspela da se spase tih strahota, ne želim i ne mogu da pričam - rekao je Bajaga, koji je takođe govorio o filmu "Dara iz Jasenovca" Poznati muzičar Momčilo Bajagić Bajaga rekao da je da njegova majka Jovanka bila u logoru u… »
Moja majka (88) je preživela užase Jasenovca Bajagina potresna ispovest: Svi muški iz porodice su stradali, ona se spasla…

Moja majka (88) je preživela užase Jasenovca Bajagina potresna ispovest: Svi muški iz porodice su stradali, ona se spasla…

Kurir 19.02.2021
Moja Jovanka ima 88 godina i živi je svedok svega što se tamo dešavalo. Članovi njene familije odvedeni su u logor, a svi muškarci su stradali, kaže Momčilo Bajagić Bajaga Momčilo Bajagić Bajaga kaže da je njegova majka Jovanka bila u logoru u… »
"Majka mi je preživela strahote Jasenovca, svi muškarci iz njene porodice su stradali" Bajaga tvrdi da je Jadranka svedok…

"Majka mi je preživela strahote Jasenovca, svi muškarci iz njene porodice su stradali" Bajaga tvrdi da je Jadranka svedok…

Blic 19.02.2021
Momčilo Bajagić Bajaga sa strepnjom iščekuje subotu i premijeru filma "Dara iz Jasenovca" na RTS. Otkrio je da je njegova majka Jovanka jedan od jasenovačkih logoraša, te da je preživela pakao. - Moja majka je živela u Hrvatskoj kada su pokupili… »

Vesti dana »