Povezane vesti

Mirno spavaj, večiti mladiću Novog Sada

Mirno spavaj, večiti mladiću Novog Sada

RTV 19.02.2021
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević se povodom smrti kantautora Đorđa Balaševića od njega oprostio dirljivom porukom na svom Instagram profilu. "Naposletku, ti si dobro znala ko sam ja, otkud sad te suze, moja mila... ", rekao si… »
Vučević: Mirno spavaj, druže naš, velikani nikad ne umiru. Novi Sad će te zauvek pamtiti

Vučević: Mirno spavaj, druže naš, velikani nikad ne umiru. Novi Sad će te zauvek pamtiti

Kurir 19.02.2021
Mirno spavaj, večiti mladiću Novog Sada. "Naposletku, ti si dobro znala ko sam ja, otkud sad te suze, moja mila... ", rekao si jednom, i da, naposletku, moj veliki Đole, bio si u pravu - svi smo mi dobro znali ko si ti, da si ti taj novosadski večiti… »
"Mirno spavaj, druže naš, novi sad će te zauvek pamtiti" Vučević se oprostio od "večitog mladića" Novog Sada (foto)

"Mirno spavaj, druže naš, novi sad će te zauvek pamtiti" Vučević se oprostio od "večitog mladića" Novog Sada (foto)

Srbija danas 19.02.2021
Mirno spavaj, večiti mladiću Novog Sada. - Naposletku, ti si dobro znala ko sam ja, otkud sad te suze, moja mila... ", rekao si jednom, i da, naposletku, moj veliki Đole, bio si u pravu - svi smo mi dobro znali ko si ti, da si ti taj novosadski večiti… »

Vesti dana »