Povezane vesti

Odlazak panonskog mornara – region oplakuje Đorđa Balaševića

Odlazak panonskog mornara – region oplakuje Đorđa Balaševića

RTS 19.02.2021
Smrt velikog kantautora i umetnika Đorđa Balaševića rastužila je čitav region, a mediji u Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori prenose kao udarnu vest o njegovoj smrti. Uz naslov „Odlazak legendarnog glazbenika“, zagrebački Jutarnji list… »
Miroslav Ilić otkrio nove detalje vezane za smrt Đorđa Balaševića, pevač vidno potresen uspeo da kaže samo ovo (video)

Miroslav Ilić otkrio nove detalje vezane za smrt Đorđa Balaševića, pevač vidno potresen uspeo da kaže samo ovo (video)

Alo 19.02.2021
Znao sam da je imao obostranu upalu pluća i da nije odmah hteo da ode da se leči, pa eto. Na kraju se stanje pogoršalo. Kantautor se nekoliko dana lečio od upale pluća, ali nije uspeo da se izborio i izdahnuo je danas, a vest o njegovoj smrti sve je… »
Minja Subota i slađana milošević utučeni zbog smrti balaševića: Đorđe, borac za sopstvenu viziju sveta, zaslužuje sve…

Minja Subota i slađana milošević utučeni zbog smrti balaševića: Đorđe, borac za sopstvenu viziju sveta, zaslužuje sve…

Kurir 19.02.2021
Čuveni kantautor Đorđe Balašević preminuo je danas u 67. godini Tim povodom Minja Subota se oglasio za Kurir: - Sa Đorđem sam sarađivao godinama, pre svega mi smo dobri prijatelji i poznanici. On je meni toliko puta gostovao u "Muzičkom… »

Vesti dana »