Povezane vesti

Mira Karanović o Balaševiću: On je deo moje mladosti

Mira Karanović o Balaševiću: On je deo moje mladosti

Nova 20.02.2021
Naš poznati kantautor Đorđe Balašević preminuo je juče u 67. godini, nakon tri dana provedenih u bolnici. Glumica Mirjana Karanović, oprostila se od muzičara putem Instagrama, napisavši da je njegova muzika bila deo njene mladosti. “Tvoja… »
Olivera i Beba Balašević ispred porodične kuće u Novom Sadu

Olivera i Beba Balašević ispred porodične kuće u Novom Sadu

Nova 20.02.2021
Balaševićeva supruga Olivera, i ćerka Jelena Beba, fotografisane su ispred porodične kuće Balaševića u Novom Sadu, dan nakon vesti o smrti legendarnog kantautora. Mnogobrojni građani Novog Sada i danas ispred njihove porodične kuće pale sveće i… »
Pokret ujedinjenih fantoma: Đole je bio svetionik čovečnosti

Pokret ujedinjenih fantoma: Đole je bio svetionik čovečnosti

Nova 20.02.2021
Naš poznati kantautor Đorđe Balašević preminuo je juče u 67. godini, nakon tri dana provedenih u bolnici. Pored mnogobrojnih fanova, kolega i javnih ličnosti, od muzičara su se oprostili i članovi Pokreta ujedinjenih fantoma, poručivši da je… »
Ovako se đole šalio na svoj račun: Pre dve godine Balašević je imao infarkt posle koga se duhovito obratio publici

Ovako se đole šalio na svoj račun: Pre dve godine Balašević je imao infarkt posle koga se duhovito obratio publici

Večernje novosti 20.02.2021
ĐORĐE Balašević, čuveni kantautor, koji je preminuo 19. februara u 68. godini života, doživeo je infarkt krajem 2019, nakon čega je tada hitno bio operisan. U tom periodu javnost se o njegovom zdravstvenom stanju informisala putem društvenih… »
Seka Sablić: Đole je ujedinio ovu Srbiju, svi ga oplakujemo

Seka Sablić: Đole je ujedinio ovu Srbiju, svi ga oplakujemo

Nova 20.02.2021
Naš poznati kantautor Đorđe Balašević preminuo je juče u 67. godini, nakon tri dana provedenih u bolnici. Legendarna glumica Seka Sabllić, ispričala je za Nova.rs da je Balašević bio veliki umetnik, iako ga lično nije poznavala. “On je… »
Danas mi je najtužniji rođendan: Glumac Ivan Mihailović skrhan bolom - Pesniče, zasadićemo ti na grobu samo ruzmarin

Danas mi je najtužniji rođendan: Glumac Ivan Mihailović skrhan bolom - Pesniče, zasadićemo ti na grobu samo ruzmarin

Večernje novosti 20.02.2021
KANTAUTOR i pesnik Đorđe Balašević preminuo je u 67. godini, a iza sebe je ostavio suprugu Oliveru, ćerke Jovanu i Jelenu i sina Aleksu, kao i mnogobrojne hitove. Čitav region oprašta se emotivnim rečima od Balaševića, a to je uradio i glumac… »
Karleuša o Balaševiću: Takvi kao on nikada ne umiru

Karleuša o Balaševiću: Takvi kao on nikada ne umiru

Nova 20.02.2021
Naš poznati kantautor Đorđe Balašević preminuo je juče u 67. godini, nakon tri dana provedenih u bolnici. Pop zvezda Jelena Karleuša, oprostila se od legendarnog muzičara putem Instagrama. Ona je na svojim storijima objavila Balaševićev citat… »
Čolić se oprostio od Balaševića: Ovo je bolan udarac

Čolić se oprostio od Balaševića: Ovo je bolan udarac

Nova 20.02.2021
Naš poznati kantautor Đorđe Balašević preminuo je juče u 67. godini, nakon tri dana provedenih u bolnici. Legendardni muzičar Zdravko Čolić, oprostio se od svog kolege putem Tvitera, napisavši da je ovo bolan i nenadoknadiv gubitak za kulturu u… »
"Molim vas, dajte mi pelcer za našeg Đoleta": Reporter tokom uključenja zaplakao ispred Balaševićeve kuće

"Molim vas, dajte mi pelcer za našeg Đoleta": Reporter tokom uključenja zaplakao ispred Balaševićeve kuće

Večernje novosti 20.02.2021
REPORTER RTS Milan Srdić uključio se u program uživo ispred kuće pokojnog muzičara u Novom Sadu. Milan nije mogao da sakrije emocije zbog smrti kantautora Đorđa Balaševića. - Otišao sam u cvećaru da mu kupim ruzmarin. Prodavačica kaže imaju… »
"Danas mi je najtužniji rođendan u životu" Oprostio se od Đorđa Balaševića emotivnom porukom! Reči Ivana Mihailovića…

"Danas mi je najtužniji rođendan u životu" Oprostio se od Đorđa Balaševića emotivnom porukom! Reči Ivana Mihailovića…

Blic 19.02.2021
Poznati kantautor Đorđe Balašević napustio nas je u 67. godini života, a ovim povodom se oglasio glumac Ivan Mihailović, kome je danas 32. rođendan. - Danas mi je najtužniji rođendan u životu. Pesniče, zasadićemo ti na grobu samo ruzmarin… »
"Đoletov sin je pre neki dan bio kod mene": Halid Bešlić se oglasio povodom smrti Balaševića

"Đoletov sin je pre neki dan bio kod mene": Halid Bešlić se oglasio povodom smrti Balaševića

Blic 19.02.2021
Poznati kantautor Đorđe Balašević napustio nas je danas, u 67. godini života, a ovim povodom se oglasio folk pevač Halid Bešlić. - Jednostavno ću da zaćutim. Neka ti je laka crna zemlja - napisao je Bešlić uz Balaševu fotografiju na… »
Novi SAD je danas najtužniji grad: Ovako je večeras u srpskoj Atini - pale se sveće, narod se oprašta od Balaševića…

Novi SAD je danas najtužniji grad: Ovako je večeras u srpskoj Atini - pale se sveće, narod se oprašta od Balaševića…

Večernje novosti 19.02.2021
NAŠ poznati kantautor Đorđe Balašević preminuo je danas u 67. godini. Prijatelji i kolege se opraštaju na društvenim mrežama, a njegovi Novosađani okupili su se na centralnom gradskom trgu. Foto: Фото: Н. Карлић POGLEDAJ GALERIJU… »
Reporteru: RTS-a pune oči suza ispred kuće balaševića Ruzmarin i bele ruže za Panonskog mornara: "Otišla je duša Novog…

Reporteru: RTS-a pune oči suza ispred kuće balaševića Ruzmarin i bele ruže za Panonskog mornara: "Otišla je duša Novog…

Blic 19.02.2021
Đorđe Balašević, čuveni kantautor, napustio nas je danas u 67. godini života. Reporter RTS-a Milan Srdić uključio se večeras u program ispred kuće pokojnog muzičara u Novom Sadu, a nije mogao da sakrije emocije zbog smrti "Panonskog mornara". -… »
Ceca se oglasila nakon đoletove smrti: "Panonski mornaru, plovi po mirnim morima carstva nebeskog"

Ceca se oglasila nakon đoletove smrti: "Panonski mornaru, plovi po mirnim morima carstva nebeskog"

Blic 19.02.2021
Đorđe Balašević, čuveni kantautor, napustio nas je danas u 67. godini života. Ceca Ražnatović se ovim povodom oglasila na društvenim mrežama. - Panonski mornaru, plovi po mirnim morima carstva nebeskog... Počivaj u miru veliki pesniče -… »
Čola se oglasio nakon smrti Balaševića: "Ovo je bolan udarac, otišao je moj veliki prijatelj"

Čola se oglasio nakon smrti Balaševića: "Ovo je bolan udarac, otišao je moj veliki prijatelj"

Blic 19.02.2021
Čuveni kantautor Đorđe Balašević danas je preminuo u 67. godini života, a sada se ovim povodom oglasio njegov dugogodišnji prijatelj, pevač Zdravko Čolić. - Zatečen sam vešću o smrti Đorđa Balaševića. Za tako velikog čoveka i umetnika… »
Ne volim februar: Dino Merlin sa knedlom u grlu i suzama u očima uputio Balaševiću poslednji pozdrav (video)

Ne volim februar: Dino Merlin sa knedlom u grlu i suzama u očima uputio Balaševiću poslednji pozdrav (video)

Večernje novosti 19.02.2021
Đorđe Balašević, čuveni kantautor, napustio nas je danas u 67. godini života. Dino Merlin se ovim povodom oglasio na društvenim mrežama snimkom iz automobila, u kom vidimo da su mu oči pune suza. Pevao je stihove Đoletove pesme "Ne volim… »
Ceca se potresnim rečima oprostila od balaševića: "Panonski mornaru, plovi po mirnim morima carstva nebeskog" (foto)

Ceca se potresnim rečima oprostila od balaševića: "Panonski mornaru, plovi po mirnim morima carstva nebeskog" (foto)

Večernje novosti 19.02.2021
KANTAUTOR Đorđe Balašević preminuo je danas u 67. godini. Pored brojnih ličnosti sa javne scene i pevačica Ceca Ražnatović se potresnim rečima oprostila od njega. Pevačica je na svom Instagram profilu objavila fotografiju na kojoj je napisala: -… »

Vesti dana »