Povezane vesti

Evo zašto novinari uče srpski zbog Jokića! Mnogi misle da je Srbin zbog ovoga mnogo bolji, a Dončić je u ozbiljnoj poteri…

Evo zašto novinari uče srpski zbog Jokića! Mnogi misle da je Srbin zbog ovoga mnogo bolji, a Dončić je u ozbiljnoj poteri…

Sportal blic 20.02.2021
Protekle noći je srpski centar ostvario novi, 48. tripl-dabl u najjačoj ligi na svetu. Srpski centar svakako je jedan od najboljih igrača . Najbolji centar na svetu, kandidat je i za MVP titulu, mađioničar na parketu, a sinoć je postigao 33 poena… »
Šta znaju Srbin i Crnogorac šta je NBA liga: Vučević u istoriji, samo on i Jokić su to uradili za 35 godina!

Šta znaju Srbin i Crnogorac šta je NBA liga: Vučević u istoriji, samo on i Jokić su to uradili za 35 godina!

Mondo 20.02.2021
Dvojica Nikola upisali po "tripl-dabl", ali Crnogorac je imao posebno redak učinak! Dvojica Nikola upisali po "tripl-dabl", ali Crnogorac je imao posebno redak učinak! Nikola Jokić je na svoj 26. rođendan upisao 48. "tripl-dabl" u NBA karijeri i tako… »
Istorijsko veče Embida i Mareja, novi tripl-dabl Jokića

Istorijsko veče Embida i Mareja, novi tripl-dabl Jokića

N1 Info 20.02.2021
Veče u NBA ligi obeležili su Džamal Marej i Džoel Embid, koji su u pobedama svojih timova ubacili po čak 50 poena. Denver (skor 16-13) je savladao Klivlend (10-20) sa 120:103, a Marejevih 50 došlo je uz neverovatnih 21-25 iz igre, 6 skokova i po 2… »
Jokićev dirljiv oproštaj od Balaševića: Nisam mu zahvalio, pomogao mi je da prevarim ženu da mi bude devojka (video)

Jokićev dirljiv oproštaj od Balaševića: Nisam mu zahvalio, pomogao mi je da prevarim ženu da mi bude devojka (video)

Mondo 20.02.2021
Srpski centar je na svoj 26. rođendan saznao tužnu vest. Srpski centar je na svoj 26. rođendan saznao tužnu vest. Nikola Jokić nastavlja da dominira NBA ligom, upisao je svoj sedmi "tripl-dabl" ove sezone, ali to nije bio njegov glavni utisak… »
Tripl-dabl Jokića i rekord Mareja za pobedu Denvera

Tripl-dabl Jokića i rekord Mareja za pobedu Denvera

Danas 20.02.2021
Košarkaši Denvera pobedili su prošle noći u gostima ekipu Klivlenda sa 120:103, uz još jedan tripl-dabl Nikole Jokića i rekord Džamala Mareja. Srpski centar je na svoj 26. rođendan upisao sedmi tripl-dabl u sezoni pošto je zabeležio 16 poena, 12… »
‘Nisam stigao da mu se zahvalim’: Jokić se emotivnije nego ikad oprostio od Đorđa Balaševića

‘Nisam stigao da mu se zahvalim’: Jokić se emotivnije nego ikad oprostio od Đorđa Balaševića

Hot sport 20.02.2021
Nikola navodi da mu je Balašević pomogao da osvoji svoju sadašnju ženu. Nakon još jedne sjajne partije, srpski reprezentativac nije krio tugu zbog smrti Đorđa Balaševića. Nagetsi su savladali Klivlend, a Jokić je dao do znanja da lepih vesti… »
Jokić: Đole mi pomogao da “prevarim” ženu, nisam mu zahvalio

Jokić: Đole mi pomogao da “prevarim” ženu, nisam mu zahvalio

Nova 20.02.2021
Srpski košarkaš i centar Denver Nagetsa Nikola Jokić kaže da su mu pomešana osećanja zbog smrti srpskog kantautora Đorđa Balaševića. On je posle utakmice sa Klivlend Kavalirsima upisao tripl-dabl, izabran je i kao ol-star starter, ali mu je vest… »
Jokić o ćevapima sa ekipom i kako mu je Balašević pomogao da napravi "prevaru" života!

Jokić o ćevapima sa ekipom i kako mu je Balašević pomogao da napravi "prevaru" života!

Sportske.net 20.02.2021
Nikola Jokić je sinoć proslavio rođendan sa ekipom, ali i činjenicu da će biti na Ol-staru kao starter. "Bilo je zabavno, naravno. Jeli smo malo srpske hrane, imali smo lep dezert. Uvek je lepo biti sa momcima, drago mi je što su srećni zbog mene"… »
Nikola i saigrači jeli srpsku hranu kad je čuo za Ol-star

Nikola i saigrači jeli srpsku hranu kad je čuo za Ol-star

Nova 20.02.2021
Srpski košarkaš Nikola Jokić opisao je kako je izgledalo veče kada je saznao da je Ol-star starter i analizirao je utakmicu sa Klivlend Kavalirsima. Denver je u noći između petka i subote savladao Kavalirse sa 120:103, a Jokić je u tom meču upisao… »
Legendarni Hrvat "sipa" pohvale za Jokića: Bog mu je dao glavu, uživam da gledam njegov Denver!

Legendarni Hrvat "sipa" pohvale za Jokića: Bog mu je dao glavu, uživam da gledam njegov Denver!

Mondo 20.02.2021
Objasnio je zašto je on njegov miljenik. Objasnio je zašto je on njegov miljenik. Nikola Jokić nastavlja da dominira NBA ligom, pošto je u noći između petka i subote ostvario svoj 48. "tripl-dabl" u karijeri. Posle pobede Denvera, srpski centar se… »
"Nisam stigao da se Balaševiću zahvalim što sam prevario ženu" Jokić emotivniji nego ikad, oprostio se od kantautora nakon…

"Nisam stigao da se Balaševiću zahvalim što sam prevario ženu" Jokić emotivniji nego ikad, oprostio se od kantautora nakon…

Sportal blic 20.02.2021
Prilično emotivno je primio vesti o smrti čuvenog kantautora . Pored 26. rođendana i , srpski centar je nakon meča poručio kako su emocije pomešane. Sedmi tripl-dabl ove sezone imao je popularni Džoker, a nakon meča govorio je upravo o… »

Vesti dana »