Povezane vesti

Generala Dikića mnogi jutros na TV nisu prepoznali: 1.571 dan proveo u samici, otkrio za kog su mu u CG tražili da ga lažno…

Generala Dikića mnogi jutros na TV nisu prepoznali: 1.571 dan proveo u samici, otkrio za kog su mu u CG tražili da ga lažno…

Kurir 20.02.2021
BEOGRAD - Penzionisani general i nekadašnji komandant Žandarmerije Bratislav Dikić jutros je gostujući u jutarnjem programu do detalja opisao kako je završio u crnogorskom zatvoru u kojem je proveo četiri i po godine, odnosno 1.573 dana a od toga… »
General Dikić pred kamerama: Katnić mi je rekao - Ti braniš Srbe ovde, ali sve ćemo mi njih u autobuse i proterati pravac u…

General Dikić pred kamerama: Katnić mi je rekao - Ti braniš Srbe ovde, ali sve ćemo mi njih u autobuse i proterati pravac u…

Pravda 20.02.2021
Penzionisani general Bratislav Dikić gostovao je u Jutarnjem programu Hepi TV. - Posle četiri godine i četiri meseca, 1583 dana u Crnoj Gori, od toga 1571 dan u samici i konačno je došlo vreme za malo pravde za mene i dugo očekivana sloboda… »
General Dikić pred kamerama: Katnić mi je rekao - Ti braniš Srbe ovde, ali sve ćemo mi njih u autobuse i proterati pravac u…

General Dikić pred kamerama: Katnić mi je rekao - Ti braniš Srbe ovde, ali sve ćemo mi njih u autobuse i proterati pravac u…

Pravda 20.02.2021
Penzionisani general Bratislav Dikić gostovao je u Jutarnjem programu Hepi TV. - Posle četiri godine i četiri meseca, 1583 dana u Crnoj Gori, od toga 1571 dan u samici i konačno je došlo vreme za malo pravde za mene i dugo očekivana sloboda… »
Neviđeni skandal: Katnić nudio Dikiću da ga oslobodi, ako general optuži Vučića, SPC, Ruse i Andriju Mandića

Neviđeni skandal: Katnić nudio Dikiću da ga oslobodi, ako general optuži Vučića, SPC, Ruse i Andriju Mandića

Srbija danas 20.02.2021
Kada bi Dikiću porodica dolazila u posetu, Milovi poslušnici govorili su da se paze jer Morača ima mnogo krivina. Penzionisani general Žandarmerije Bratislav Dikić gostovao je u Jutarnjem programu Televizije Hepi, gde je otkrio neverovatne stvari u… »
General Dikić posle puštanja iz zatvora u Crnoj Gori: Tražili su da optužim SPC, Ruse, Vučića

General Dikić posle puštanja iz zatvora u Crnoj Gori: Tražili su da optužim SPC, Ruse, Vučića

Sputnik 20.02.2021
Tužilac Milivoje Katnić ponudio mi je posle hapšenja u Crnoj Gori da odmah budem oslobođen ali da optužim SPC, neke Ruse, DF i njihove lidere. Kasnije mi je traženo da optužim Nenada Popovića i da kažem da sam otišao u Crnu Goru po nalogu… »
General Dikić pred kamerama: Katnić mi je ponudio da odmah budem oslobođen, ako optužim Vučića, SPC, Ruse i DF!

General Dikić pred kamerama: Katnić mi je ponudio da odmah budem oslobođen, ako optužim Vučića, SPC, Ruse i DF!

Večernje novosti 20.02.2021
PENZIONISANI general Bratislav Dikić gostovao je u Jutarnjem programu Hepi TV. - Posle četiri godine i četiri meseca, 1583 dana u Crnoj Gori, od toga 1571 dan u samici i konačno je došlo vreme za malo pravde za mene i dugo očekivana sloboda… »
Govorili su mi: Pazi na porodicu, Morača ima mnogo krivina, a sve Srbe u Crnoj Gori ćemo u autobusima proterati u Srbiju!

Govorili su mi: Pazi na porodicu, Morača ima mnogo krivina, a sve Srbe u Crnoj Gori ćemo u autobusima proterati u Srbiju!

Alo 20.02.2021
General Bratislav Dikić pojavio se po prvi put u javnosti u jutarnjem programu TV Happy po povratku sa robije u Crnoj Gori. Dikić je govorio kako je proveo zatvorske dane, navodeći da je preživeo nezapamćenu torturu, a njegovoj porodici je prećeno… »

Vesti dana »