Povezane vesti

Rambo Amadeus pozitivan na koronu

Rambo Amadeus pozitivan na koronu

Radio 021 20.02.2021
Muzičar Rambo Amadeus, oglasio se na Instagramu, navodeći da je pozitivan na virus korona. Kako je napisao, najbolji način da ga fanovi podrže jeste da poštuju mere predostrožnosti - drže distancu i nose masku, ali i da se prijave za vakcinaciju… »
"Bez uzbuđenja i panike, pozitivan sam na koronu": Oglasio se Rambo Amadeus, otkrio u kakvom je stanju!

"Bez uzbuđenja i panike, pozitivan sam na koronu": Oglasio se Rambo Amadeus, otkrio u kakvom je stanju!

Mondo 20.02.2021
Pevač potvrdio da je pozitivan na Kovid-19. Pevač potvrdio da je pozitivan na Kovid-19. Nedavno je udomaćim medijima odjeknula vest da je Antonije Pušić, poznatiji kao Rambo Amadeus, pozitivan na korona virus. Iako je njegov sin Petar u prvi mah… »
Rambo Amadeus potvrdio da je zaražen koronom i pozvao fanove na onlajn koncert

Rambo Amadeus potvrdio da je zaražen koronom i pozvao fanove na onlajn koncert

Danas 20.02.2021
Poznati muzičar Rambo Amadeus potvrdio je da je pozitivan na virus korona, ali i saopštio da se dobro oseća. On je pozvao građane da se vakcinišu i poštuju zaštitne mere radi suzbijanja epidemije. – Kilotcar je čeličnog zdravlja i ovog puta… »
Rambo Amadeus: Car je pozitivan, ali idemo dalje

Rambo Amadeus: Car je pozitivan, ali idemo dalje

RTS 20.02.2021
Antonije Pušić, poznatiji kao Rambo Amadeus, potvrdio je da je pozitivan na koronavirus, ali je poručio obožavaocima da ne paniče i ne slušaju šta piše žuta štampa. „Dragi fanovi, samo bez suvišnog uzbuđenja i panike, istina je da je i Car… »
Rambo se oglasio: Korona ne bira, kosi nemilosrdno

Rambo se oglasio: Korona ne bira, kosi nemilosrdno

Nova 20.02.2021
Muzičar Rambo Amadeus, oglasio se na Instagramu, navodeći da je pozitivan na koronavirus. Kako je napisao, najbolji način da ga fanovi podrže jeste da poštuju mere predostrožnosti - drže distancu i masku, ali i da se prijave za vakcinaciju… »
Rambo Amadeus: Pozitivan sam na kovid, korona ne bira, kosi nemilosrdno

Rambo Amadeus: Pozitivan sam na kovid, korona ne bira, kosi nemilosrdno

N1 Info 20.02.2021
Muzičar Rambo Amadeus, oglasio se na Instagramu, navodeći da je pozitivan na koronavirus. Kako je napisao, najbolji način da ga fanovi podrže jeste da poštuju mere predostrožnosti - drže distancu i masku, ali i da se prijave za vakcinaciju… »
Istina da sam pozitivan, Korona nemilosrdno kosi! Oglasio se Rambo Amadeus i otkrio u kakvom je stanju

Istina da sam pozitivan, Korona nemilosrdno kosi! Oglasio se Rambo Amadeus i otkrio u kakvom je stanju

Večernje novosti 20.02.2021
U MEDIJIMA se pojavila informacija da je pevač Antonije Pušić, poznatiji kao Rambo Amadeus, pozitivan na virus korona, i da je u bolnici, a sada se oglasio i muzičar. On je na svom Fejsbuku saopštio da je pozitivan na virus korona, i apelovao na… »

Vesti dana »