Povezane vesti

"Tata, doći ću na sledeći koncert - ne bih se kladio": Snimak poslednjeg Balaševićevog koncerta tera suze na oči (video)

"Tata, doći ću na sledeći koncert - ne bih se kladio": Snimak poslednjeg Balaševićevog koncerta tera suze na oči (video)

Večernje novosti 20.02.2021
NAPUSTIO nas je Đorđe Balašević, umetnik koga je obožavao ceo region. Svojim pesmama umeo je da nasmeje i rasplače, najlepši ljubavni stihovi odjekivali su punim salama, a posebno na poslednjim koncertima. Izgubio je u borbi s teškom upalom… »
Tata, doći ću na sledeći koncert - "ne bih se kladio": Snimak koji tera suze na oči, Đole poslednji put u Novom Sadu

Tata, doći ću na sledeći koncert - "ne bih se kladio": Snimak koji tera suze na oči, Đole poslednji put u Novom Sadu

Mondo 20.02.2021
Otišao je veliki Đorđe Balašević - pogledajte snimak s njegovog pretposlednjeg koncerta, poslednjeg u njegovom Novom Sadu. Otišao je veliki Đorđe Balašević - pogledajte snimak s njegovog pretposlednjeg koncerta, poslednjeg u njegovom Novom Sadu… »
Ispovest čoveka koji je živeo u kući Balaševića! Ovaj deka svedoči o vremenu sa pokojnim Đoletom, ali i otkriva po kome…

Ispovest čoveka koji je živeo u kući Balaševića! Ovaj deka svedoči o vremenu sa pokojnim Đoletom, ali i otkriva po kome…

Alo 20.02.2021
Poznati kantautor Đorđe Balašević preminuo je juče na Infektivnoj klinici gde se lečio do upale pluća. Ekipa Alo! posetila je porodčnu kuću Đorđa Balaševića, a ispred nje prizor je govorio više od svake reči. Veliki broj sveća i uplakanih… »
Suze i pesma u centru Zagreba zbog đoleta: Rade Šerbedžija zaplakao u Jutarnjem - "Video sam poruku na ćirilici"

Suze i pesma u centru Zagreba zbog đoleta: Rade Šerbedžija zaplakao u Jutarnjem - "Video sam poruku na ćirilici"

Mondo 20.02.2021
Glumac Rade Šerbedžija emotivno govorio o muzičkoj legendi koja nas je, nažalost, napustila u 68. godini. Glumac Rade Šerbedžija emotivno govorio o muzičkoj legendi koja nas je, nažalost, napustila u 68. godini Đorđe Balašević preminuo je… »
Novi Sad zavijen u crno: Prizor ispred porodične kuće Đorđa Balaševića govori više od svake reči! (foto/video)

Novi Sad zavijen u crno: Prizor ispred porodične kuće Đorđa Balaševića govori više od svake reči! (foto/video)

Alo 20.02.2021
Čuveni Panonski mornar, Novosađanin koji je želeo da bude fudbaler, stihove je počeo da piše u osnovnoj školi, a potom su se samo nizali. Iza sebe je ostavio neizbrisiv trag svojim pesmama i rečima. Nakon vesti da je preminuo legendarni kantautor… »
Njena tragedija obeležila je njegov život: Pogledajte kako dan nakon očeve smrti izgleda Balaševićeva ćerka Beba…

Njena tragedija obeležila je njegov život: Pogledajte kako dan nakon očeve smrti izgleda Balaševićeva ćerka Beba…

Alo 20.02.2021
Poznati kantautor Đorđe Balašević preminuo je juče na Infektivnoj klinici gde se lečio do upale pluća. je u javnosti prepoznat kao duhoviti kantautor koji je svojim pesmama i šalama umeo da zabavi široke mase. Međutim, jedan malo poznati detalj… »
Ne znam da li sam više tužna ili ljuta, Ana Nikolić se s velikim bolom oprostila od novosadskog šmekera (foto/video)

Ne znam da li sam više tužna ili ljuta, Ana Nikolić se s velikim bolom oprostila od novosadskog šmekera (foto/video)

Alo 20.02.2021
Balašević je rođen 11. maja 1953. godine u Novom Sadu. Iza sebe je ostavio suprugu Oliveru, ćerke Jovanu i Jelenu i sina Aleksu. Da podsetimo, je pre tri dana hitno primljen u Infektivnu kliniku Kliničkog centra Vojvodine u Novom Sadu. Nakon vesti o… »
Veliki nude zablude, plaše nas raznim čudima: Ovako je Đorđe Balašević pevao o ratu u Jugoslaviji

Veliki nude zablude, plaše nas raznim čudima: Ovako je Đorđe Balašević pevao o ratu u Jugoslaviji

Mondo 20.02.2021
Neponovljivi Đorđe Balašević napustio nas je juče nakon višednevne borbe sa upalom pluća. Celi region tuguje, a svaka njegova pesma sada gađa u dušu više nego ikada pre. Neponovljivi Đorđe Balašević napustio nas je juče nakon višednevne… »

Vesti dana »