Povezane vesti

“Boli me što momka kao što je Novak šutiraju kao đubre”

“Boli me što momka kao što je Novak šutiraju kao đubre”

Nova 20.02.2021
Nekadašnji direktor Australijan opena Pol Meknejmi izjavio je da ga boli odnos teniske javnosti prema najboljem igraču sveta Novaku Đokoviću. Bivši australijski teniser smatra da je jedan od glavnih razloga takvog tretmana činjenica da je Đoković… »
"Za Srbina da ima trenera Hrvata je nečuveno" Odzvanjaju reči legende tenisa pred finale u Melburnu: Đoković nije hteo da…

"Za Srbina da ima trenera Hrvata je nečuveno" Odzvanjaju reči legende tenisa pred finale u Melburnu: Đoković nije hteo da…

Sportal blic 20.02.2021
Najbolji teniser sveta će se u finalu po deveti put boriti za trofej grend slema u Melburnu. I pored sjajnih partija Srbina, dugačak je spisak onih koji ga kritikuju. , ali jedan čovek je rešio da stane u njegovu odbranu kao niko do sada. U pitanju je… »
„Novak ima veliko srce, a šutiraju ga kao đubre! To me boli“

„Novak ima veliko srce, a šutiraju ga kao đubre! To me boli“

N1 Info 20.02.2021
Pol Meknejmi, nekadašnji teniser, a zatim dugogodišnji direktor Australijan opena, stao je u odbranu Novaka Đokovića usled učestalih napada i kritika na njegov račun. Meknejmi je nezadovoljan zbog odnosa koji veći deo teniske javnosti ima prema… »
Niko do sada Novaka nije ovako branio: Sramno je to što mu rade, za Srbina da ima hrvatskog trenera je neverovatno!

Niko do sada Novaka nije ovako branio: Sramno je to što mu rade, za Srbina da ima hrvatskog trenera je neverovatno!

Večernje novosti 20.02.2021
Nekadašnji direktor Australijan opena Pol Meknami stao je u odbranu najboljeg tenisera na planeti Novaka Đokovića. - Geopolitika je važna. On neće da bude Švajcarac, neće da bude Španac. Kada kažete "Balkan", ljudi vas gledaju drugačije. Za… »
Novaka niko nije ovako branio: Đoković trpi jer je Srbin, neviđeno je da mu je trener Hrvat - sramota me je šta mu rade!

Novaka niko nije ovako branio: Đoković trpi jer je Srbin, neviđeno je da mu je trener Hrvat - sramota me je šta mu rade!

Mondo 20.02.2021
Posle serije napada, bivši osvajač Dejvis kupa je stao u odbranu Đokovića kao malo ko pre njega! Posle serije napada, bivši osvajač Dejvis kupa je stao u odbranu Đokovića kao malo ko pre njega! Novak Đoković je u finalu Australijan opena po… »
Je li ATP nepošten prema Novaku? Australijska legenda misli tako

Je li ATP nepošten prema Novaku? Australijska legenda misli tako

Večernje novosti 19.02.2021
NEKADAŠNJI direktor Australijan opena Pol Meknami opet je stao u odbranu Novaka Đokovića. Četverostruki gren slem šampion u dublovima smatra da se ATP ponovo osramotio jer nije stao u odbranu Đokovića "od spoljnih napada". - Sramota me je kao… »

Vesti dana »