Povezane vesti
Lajčak: Nema rokova za pregovore Srbije i Kosova, a ulaska u EU nema bez sporazuma
Danas 20.02.2021
Srbija i Kosovo imaju evropske ambicije i Evropska unija je bila veoma jasna: normalizacija odnosa je preduslov za to – ponovio je Miroslav Lajčak, specijalni predstavnik EU za dijalog Srbije i Kosova. U interesu je Beograda i Prištine da nastave… »
Lajčak uskoro u Srbiji: Nema rokova za postizanje sporazuma
Nova 20.02.2021
Srbija i Kosovo imaju evropske ambicije i Evropska unija je bila veoma jasna - normalizacija odnosa je preduslov i to je ono što države članice očekuju, ne postoji zaobilazni put, izjavio je specijalni predstavnik EU za dijalog Beograda i Prištine… »
Lajčak: Nema rokova za postizanje sporazuma Srbije i Kosova
N1 Info 20.02.2021
Srbija i Kosovo imaju evropske ambicije i Evropska unija je bila veoma jasna - normalizacija odnosa je preduslov i to je ono što države članice očekuju, ne postoji zaobilazni put, izjavio je specijalni predstavnik EU za dijalog Beograda i Prištine… »
Lajčak: Nema rokova za sporazum
RTV 20.02.2021
BEOGRAD - Srbija i Kosovo imaju evropske ambicije i Evropska unija je bila veoma jasna - normalizacija odnosa je preduslov i to je ono što države članice očekuju, ne postoji zaobilazni put, izjavio je sprecijalni predstavnik EU za dijalog Beograda i… »
Vesti dana »

Vučević: Sa mnom u prostorijama SNS-a bili i sin i ministarka Mesarović, hteli su žive da nas zapale
Novi magazin pre 2 satajoš 27 povezanih

Uživo Protest u Valjevu: Blokiran kružni tok na Novom Beogradu (foto,video)
Blic pre 3 minutajoš 21 povezana

Ništa od mira? Rojters tvrdi: Zelenski odbio Trampa - neće da ustupi ceo Donbas Rusiji
Večernje novosti pre 1 satjoš 100 povezanih

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 2 satajoš 24 povezane