Povezane vesti

Stanković: Uz Balaševića sam naučio kako se voli

Stanković: Uz Balaševića sam naučio kako se voli

Beta 20.02.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da je Djordje Balašević obeležio njegovo detinjstvo i da je njegova smrt veliki udarac za sve. "Balašević je neko ko je obeležio moje detinjstvo, neko ko je uneo u mene mnogo emocija i… »
Stanković: Balašević me je naučio kako se voli, od mene nikad neće otići

Stanković: Balašević me je naučio kako se voli, od mene nikad neće otići

N1 Info 20.02.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je Đorđe Balašević obeležio njegovo detinjstvo i da je njegova smrt veliki udarac za sve. „Balašević je neko ko je obeležio moje detinjstvo, neko ko je uneo u mene mnogo emocija i neko… »
"Đole me naučio šta je to ljubav": Dirljiv Dekijev oproštaj od Balaševića (video)

"Đole me naučio šta je to ljubav": Dirljiv Dekijev oproštaj od Balaševića (video)

Mondo 20.02.2021
"Nikada neće otići od mene" "Nikada neće otići od mene" Svi se opraštaju od Đorđa Balaševića, umetnika čije delo je bio sastavni deo života mnogih od nas. Trener Crvene zvezde, fudbalska legenda Dejan Stanković je jedan od tih. On se vrlo… »
"Đole, oprosti Žaretu... Mi smo mu zahvalni!" Pismom koje tera suze na oči, fudbalski klub Vojvodina se oprostio od Đorđa…

"Đole, oprosti Žaretu... Mi smo mu zahvalni!" Pismom koje tera suze na oči, fudbalski klub Vojvodina se oprostio od Đorđa…

Sportal blic 20.02.2021
Srbija i čitav region opraštaju se od (67), kantautora koji je preminuo juče i čija je smrt mnoge potresla. Tuguju svi i malo je onih koji ne znaju za dobro poznate stihove "Panonskog moranara", od kog se opraštaju javne ličnosti, neđu kojima i… »
Dejan Stanković: Uz Balaševića sam naučio kako se voli

Dejan Stanković: Uz Balaševića sam naučio kako se voli

Nova 20.02.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je Đorđe Balašević obeležio njegovo detinjstvo i da je njegova smrt veliki udarac za sve. “Balašević je neko ko je obeležio moje detinjstvo, neko ko je uneo u mene mnogo emocija i neko… »
Emotivni Dejan Stanković: Trener Crvene zvezde posebnim rečima govorio o Đorđu Balaševiću (video)

Emotivni Dejan Stanković: Trener Crvene zvezde posebnim rečima govorio o Đorđu Balaševiću (video)

Hot sport 20.02.2021
Ne samo Balkan, već i čitav svet potresla je vest o smrti Đorđa Balaševića, a među njima je i trener Crvene zvezde, Dejan Stanković, koji je imao posebne reči za jednog od najvećih muzičara sa ovih prostora. Legendarni kantautor preminuo je u… »
Potresne reči o Balaševiću: Tvoj dres čeka te na nebu

Potresne reči o Balaševiću: Tvoj dres čeka te na nebu

Nova 20.02.2021
Tužna i žalosna vest pogodila je celu Srbiju, a FK Vojvodina dirljivim, biranim rečima oprostio se od Đorđa Balaševića. Čuveni kantautor preminuo je u 68. godini, a njegov odlazak nema koga nije potresao. Balaševića su ispratili i Novak… »
Vojvodina se oprostila od balaševića – Dirljivo pismo Novosađana: ‘Tamo na nebu, tvoj pola beli, pola crveni dres te…

Vojvodina se oprostila od balaševića – Dirljivo pismo Novosađana: ‘Tamo na nebu, tvoj pola beli, pola crveni dres te…

Hot sport 20.02.2021
Preminuli kantautor i jedan od najboljih muzičara sa ovih prostora, Đorđe Balašević, mnogo voleo fudbal, a bio je i veliki navijač Vojvodine. Novosadski superligaš oglasio se i oprostio od njega dirljivim pismom objavljenim na sajtu kluba. Tužna i… »
I sa lokalne stanice, ponekad kreću vozovi za oblake: Dirljiv i emotivan oproštaj Vojvodine od Đoleta Balaševića

I sa lokalne stanice, ponekad kreću vozovi za oblake: Dirljiv i emotivan oproštaj Vojvodine od Đoleta Balaševića

Mondo 20.02.2021
"Bar tamo na nebu, tvoj pola beli, pola crveni dres te čeka" "Bar tamo na nebu, tvoj pola beli, pola crveni dres te čeka" Suočavaju se Srbija i region sa odlaskom Đorđa Balaševića, tuguju svi, opraštaju se sportisti, od Nikole Jokića i Novaka… »
Novosadski superligaš se oprostio od omiljenog kantautora: Poslednji pozdrav Đoletu od njegove "Voše"

Novosadski superligaš se oprostio od omiljenog kantautora: Poslednji pozdrav Đoletu od njegove "Voše"

Večernje novosti 20.02.2021
I sa lokalne stanice, ponekad kreću vozovi za oblake… Tim rečima, kojima je Đorđe Balašević govorio o fudbalskim legendama Vojvodine, Vujadinu Boškovu i Tozi Veselinoviću, novosadski superligaš se na svom sajtu dirljivim tekstom oprostio od… »
Vujoševićev oproštaj od Đorđa Balaševića

Vujoševićev oproštaj od Đorđa Balaševića

Sportske.net 20.02.2021
Napustio nas je legendarni kantautor Đorđe Balašević, koji je preminuo u 68. godini na novosadskoj Infektivnoj klinici, gde je poslednjih dana vodio tešku borbu sa koronavirusom. Njegova muzika nije znala za podele na ovim našim turbulentnim… »

Vesti dana »