Povezane vesti

Volim te tata, podario si mi najlepši mogući život - Jovana Balašević se oprostila od oca

Volim te tata, podario si mi najlepši mogući život - Jovana Balašević se oprostila od oca

Noizz 20.02.2021
Jovana Balašević, ćerka preminulog kantautora Đorđa Balaševića, oglasila se na društvenim mrežama ličnom i dirljivom porukom kjom se pozdravila od oca. - "Mislio sam da ću večeras moci da se iskradem. Kakav divan dan! Svako lice koje vidim je… »
Volim te tata, vidimo se u dvorištu: Balaševićeva ćerka Jovana podelila emotivni video i rasplakala mnoge

Volim te tata, vidimo se u dvorištu: Balaševićeva ćerka Jovana podelila emotivni video i rasplakala mnoge

Kurir 20.02.2021
Kantautor i pesnik Đorđe Balašević preminuo je u 67. godini, a iza sebe je ostavio suprugu Oliveru, ćerke Jovanu i Jelenu i sina Aleksu, kao i mnogobrojne hitove. Njegova ćerka Jovana, poznatija kao Lola Balašević oglasila se na svom Instagramu… »
Ovako su komšije pričale o balaševiću: Za njega su imali samo reči hvale: "Šetao je sa unukom, bio je ljubazan i fin"

Ovako su komšije pričale o balaševiću: Za njega su imali samo reči hvale: "Šetao je sa unukom, bio je ljubazan i fin"

Blic 20.02.2021
Kantautor i pesnik Đorđe Balašević preminuo je u 67. godini, a iza sebe je ostavio suprugu Oliveru, ćerke Jovanu i Jelenu i sina Aleksu, kao i mnogobrojne hitove. Ovako su njegove komšije pre nešto više od godinu dana, pričale o njemu za "Blic"… »
"Volim te, tata, vidimo se u dvorištu" Jovana Balašević podelila porodični video i rasplakala mnoge (video)

"Volim te, tata, vidimo se u dvorištu" Jovana Balašević podelila porodični video i rasplakala mnoge (video)

Večernje novosti 20.02.2021
JOVANA Balašević, ćerka preminulog kantautora Đorđa Balaševića, oglasila se na društvenim mrežama potresnom porukom. Jovana Lola Balašević se rečima koje kidaju dušu oprostila od oca koji je juče preminuo u 68. godini. - Mislio sam da ću… »
Emotivni video Balaševićeve ćerke: Volim te, tata

Emotivni video Balaševićeve ćerke: Volim te, tata

Nova 20.02.2021
Jovana Balašević, poznatija kao Lola Balašević, oglasila se na svom Instagramu povodom očeve smrti. Ona je na Instagramu podelila video snimak na kojem Đorđe i Olivera uživaju sa unukama na proslavi njegovog rođendana, u njihovom porodičnom… »
"Volim te tata, vidimo se u dvorištu": Emotivni snimak Đorđa Balaševića na unukinom rođendanu - Danas nam je tobogan...

"Volim te tata, vidimo se u dvorištu": Emotivni snimak Đorđa Balaševića na unukinom rođendanu - Danas nam je tobogan...

Mondo 20.02.2021
Kantautor i pesnik Đorđe Balašević preminuo je u 68. godini, a iza sebe je ostavio suprugu Oliveru, sina Aleksu i ćerke Jelenu i Jovanu koja se emotivnom objavom na društvenim mrežama oprostila od oca. Kantautor i pesnik Đorđe Balašević… »

Vesti dana »