Povezane vesti

"Moj život" - Rasta konačno u ćerkinom zagrljaju: Podelio sliku sa malom Tarom i raznežio sve! (foto)

"Moj život" - Rasta konačno u ćerkinom zagrljaju: Podelio sliku sa malom Tarom i raznežio sve! (foto)

Mondo 20.02.2021
Ona mu je najviše nedostajala. Ona mu je najviše nedostajala. Stefan Đurić Rasta se nakon izlaska iz zatvora dugo nigde nije oglašavao, a nedavno je prvi put na svom instagramu podelio fotku i najavio novu pesmu, da bi sada ipak "nastavio gde je… »
Rasta nakon izlaska iz pritvora grli ćerkicu u naručju: Još uvek nosi burmu na ruci

Rasta nakon izlaska iz pritvora grli ćerkicu u naručju: Još uvek nosi burmu na ruci

Blic 20.02.2021
Stefan Đurić Rasta, reper, podelio je fotografiju sa ćerkicom Tarom na kojoj oboje srećno poziraju. Ćerkica se nalazi u očevom zagraljaju, dok je interesantno da Rasta još uvek ima burmu na ruci, iako se razišao sa pevačicom Anom Nikolić. - Moj… »
Rasta nakon izlaska iz pritvora uživa sa ćerkicom Tarom: Reper objavio fotku, prizorom raznežio mnoge! (foto)

Rasta nakon izlaska iz pritvora uživa sa ćerkicom Tarom: Reper objavio fotku, prizorom raznežio mnoge! (foto)

Kurir 20.02.2021
Prvi osnovni sud u Beogradu ukinuo je pritvor reperu Stefanu Đuriću Rasti krajem januara. Naime, on je sada na svom Instagram profilu podelio je fotografiju sa ćerkicom Tarom na kojoj oboje srećno poziraju. Oni su ležali na krevetu, a reper se… »
(FOTO) Rasta nakon izlaska iz pritvora grli ćerkicu

(FOTO) Rasta nakon izlaska iz pritvora grli ćerkicu

Nova 20.02.2021
Reper Stefan Đurić Rasta, podelio je na Instagramu fotografiju sa ćerkicom Tarom. Njihov emotivni susret dogodio se nakon što je Rasta proveo četiri meseca u pritvoru. “Moj život”, napisao je reper u opisu fotografije. Podsetimo, Prvi osnovni… »

Vesti dana »