Povezane vesti
Španović i Sinančević šampioni Balkana
Vesti online 21.02.2021
Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović donela je Srbiji prvo zlato na Šampionatu Balkana, koje se ovog vikenda održava u Istanbulu. Španovićeva je trijumfovala sa najboljim rezultatom sezone 6,75 metara. To je ujedno i treći najbolji rezultat na… »
Još jedno zlato za Srbiju: Sinančević prvak Balkana, naši atletičari osvojili još dve medalje
Večernje novosti 20.02.2021
NIJE samo Ivana Španović. Zlatnu medalju na prvenstvu Balkana za Srbiju osvojio je i Armin Sinančević. Sjajni bacač kugle je imao hitac od 20,63 metra, što je bilo dovoljno za najsjajnije odličje. Srebrnu medalju osvojio je Nikola Bursać koji je 1.500… »
Četiri medalje za srpske atletičare na Prvenstvu Balkana
Danas 20.02.2021
Atletska reprezentacija Srbije osvojila je danas na Prvenstvu Balkana u dvorani u Istanbulu četiri medalje – dve zlatne i po jednu srebrnu i bronzanu. Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović osvojila je zlato u skoku u dalj sa preskočenih šest metara… »
Vesti dana »

Mediji: Zahtev odbrane Dodika za privremenu meru stigao u Ustavni sud BiH
Euronews pre 52 minutajoš 31 povezana

Sud u Prištini izrekao novčanu kaznu Igoru Popoviću i dve godine zabrane ulaska na KiM
Radio 021 pre 57 minutajoš 24 povezane

Pogođena zgrada u Harkovu, povređene dve osobe; Orban: Potreban hitan samit Rusije i Evrope
RTS pre 7 minutajoš 40 povezanih

Netanyahu obezbedio odobrenje - Izrael spreman da upadne u Gazu
Bloomberg Adria pre 3 satajoš 41 povezana