Povezane vesti

Dara iz Jasenovca za Jovu nije film već njegova prošlost: Dnevno umre 30 dece, a ustaša prstom ne mrdne, samo ne da jesti i…

Dara iz Jasenovca za Jovu nije film već njegova prošlost: Dnevno umre 30 dece, a ustaša prstom ne mrdne, samo ne da jesti i…

Kurir 21.02.2021
Nakon prikazivanja filma "Dara iz Jasenovca" mediji i društvene mreže preplavljeni su komentarima da se stradanja u Jasenovcu ne smeju zaboraviti i da je film bilo teško gledati. Predsednik Aleksandar Vučić smatra da je film jako važan za srpski… »
Vučić o filmu Dara iz Jasenovca: Težak film o mestu najvećeg srpskog stradanja! Država pomogla na moju inicijativu

Vučić o filmu Dara iz Jasenovca: Težak film o mestu najvećeg srpskog stradanja! Država pomogla na moju inicijativu

Kurir 21.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je film "Dara iz Jasenovca" i rekao da je film težak, ali da mu se dopao. Погледајте ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели Александар… »
Predsednik o "Dari iz Jasenovca": Film važan za naš narod, ponosan što je država pomogla

Predsednik o "Dari iz Jasenovca": Film važan za naš narod, ponosan što je država pomogla

RTV 21.02.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da mu se dopao film Dara iz Jasenovca i istakao da je veoma važan za naš narod, jer govori o mestu najvećeg stradanja našeg naroda ikada. " Gledao sam film, nisam neko ko sa umetničke… »
"Sa mukom sam zadržavao emocije dok sam gledao film": Miloš Vučević o televizijskoj premijeri "Dare iz Jasenovca"

"Sa mukom sam zadržavao emocije dok sam gledao film": Miloš Vučević o televizijskoj premijeri "Dare iz Jasenovca"

Mondo 21.02.2021
"Uvek moramo naći snagu i hrišćansko milosrđe u sebi da oprostimo, ali sećanje mora da ostane", poručio je Miloš Vučević. "Uvek moramo naći snagu i hrišćansko milosrđe u sebi da oprostimo, ali sećanje mora da ostane", poručio je Miloš… »
Vučić o "dari iz Jasenovca": "Ne postoji nijedno veće stradanje srpskog naroda, film je veoma važan"

Vučić o "dari iz Jasenovca": "Ne postoji nijedno veće stradanje srpskog naroda, film je veoma važan"

Večernje novosti 21.02.2021
FILM "Dara iz Jasenovca" potresao je srpsku javnost. Nakon emitovanja filma oglasio se i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Film "Dara iz Jasenovca“ jako je težak, ali veoma važan za naš narod. Ne postoji nijedno veće stradanje srpskog naroda… »
"Gledao sam..." Vučić o filmu "Dara iz Jasenovca"

"Gledao sam..." Vučić o filmu "Dara iz Jasenovca"

Pravda 21.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je danas vakcine AstraZeneka na beogradskom aerodromu, a potom se, odgovarajući na pitanja novinara dotakao i teme filma Dara iz Jasenovca. Vučić kaže da je gledao film Dara iz Jasenovca i da mu se lično… »
Predsednik Srbije gledao "Daru iz Jasenovca": Vučić progovorio o stradanju Srba i teškim momentima filma

Predsednik Srbije gledao "Daru iz Jasenovca": Vučić progovorio o stradanju Srba i teškim momentima filma

Srbija danas 21.02.2021
Film "Dara iz Jasenovca" reditelja Predraga Antonijevića, snimljen uz podršku Filmskog centra Srbije, imao je sinoć ekskluzivnu svetsku televizijsku premijeru. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da mu se dopao film "Dara iz… »
Vučić o "Dari iz Jasenovca": Gledao sam fim, težak je, ali mislim da je važan za naš narod

Vučić o "Dari iz Jasenovca": Gledao sam fim, težak je, ali mislim da je važan za naš narod

Blic 21.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je jutros film "Dara iz Jasenovca" i rekao da je on inicijator toga da se snimi film o mestu najvećeg srpskog stradanja. - Gledao sam fim, dopao mi se. Težak je, ali mislim da je važan za naš narod… »
"Film je težak, ali mnogo važan za naš narod": Predsednik Vučić izneo utiske nakon premijere "Dare iz Jasenovca"!

"Film je težak, ali mnogo važan za naš narod": Predsednik Vučić izneo utiske nakon premijere "Dare iz Jasenovca"!

Mondo 21.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je danas film "Dara iz Jasenovca". Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je danas film "Dara iz Jasenovca". Aleksandar Vučić je naveo na beogradskom aerodromu, gde je dočekao 150.000… »
Vučić o „Dari iz Jasenovca“: Težak film, ali važan za naš narod

Vučić o „Dari iz Jasenovca“: Težak film, ali važan za naš narod

Sputnik 21.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je film „Dara iz Jasenovca“, ocenivši da je film težak ali da je važan za naš narod. „Gledao sam film i ja ne mogu to da posmatram sa umetničke strane, ne mogu da bude profesionalan i… »

Vesti dana »