Povezane vesti

Pau Gasol demantovao prelazak u Barselonu

Pau Gasol demantovao prelazak u Barselonu

Nova 21.02.2021
Legendarni španski košarkaš Pau Gasol demantovao je navode da će do kraja sezone igrati u dresu Barselone. Iskusni centar je preko svog Tviter naloga poručio da je trenutno fokusiran na oporavak, da još uvek nije spreman da zaigra i da će kada bude… »
Gasol: ‘Trenutno sam posvećen samo oporavku! Još uvek nisam spreman za takmičenje’

Gasol: ‘Trenutno sam posvećen samo oporavku! Još uvek nisam spreman za takmičenje’

Hot sport 21.02.2021
Oglasio se legendarni Španac! Vest da Gasol stiže u redove Barselone, odjeknula je širom sveta. Legendarni košarkaš i reprezentativac Španije je odlučio da otkloni sve dileme. Pau Gasol se obratio fanovima i medijima objavom na Tviter nalogu… »
Reakcija Gasola na pisanja o povratku u Barsu: “Trenutno, samo razmišljam o oporavku”

Reakcija Gasola na pisanja o povratku u Barsu: “Trenutno, samo razmišljam o oporavku”

Vesti online 21.02.2021
Prve reakcije Pau Gasola nakon najave Munda Deportiva o njegovom dogovoru da se vrati u Barsu dvadeset godina nakon njegovog oproštaja bila je veoma zanimljiva. Gasol ne potvrđuje ili negira vest i ograničava se na potvrđivanje da „kada budem imao… »
Gasol se oglasio: Evi šta je Španac rekao o povratku u Barselonu

Gasol se oglasio: Evi šta je Španac rekao o povratku u Barselonu

Večernje novosti 20.02.2021
ODJEKNULA je vest u košarkaškim krugovima da je Pau Gasol dogovorio sve o povratku u Barselonu. Povodom svega oglasio se iskusni Španac. Naime, ovaj 40-godišnjak je istakao da ništa nije potpisao i da je fokusiran na oporavku. - Nakon što sam čuo… »

Vesti dana »