Povezane vesti

Direktorka torlaka objasnila značaj proizvodnje ruske vakcine u Srbiji: Kontinuitet imunizacije nikada ne bi bio doveden u…

Direktorka torlaka objasnila značaj proizvodnje ruske vakcine u Srbiji: Kontinuitet imunizacije nikada ne bi bio doveden u…

Večernje novosti 21.02.2021
PROIZVODNJA ruske vakcine Sputnjik V na Institutu "Torlak" značila bi da je ta vakcina u svakom trenutku građanima na raspolaganju, kontinuitet imunizacije nikada ne bi bio doveden u pitanje i oni bi bili preventivno zaštićeni od pojave ove bolesti… »
"Torlak" počinje s prvom fazom proizvodnje ruske vakcine "Sputnjik V"

"Torlak" počinje s prvom fazom proizvodnje ruske vakcine "Sputnjik V"

Moj Novi Sad 21.02.2021
Delegacija ruskih stručnjaka odobrila je da na Institutu "Torlak" počne prva faza proizvodnje ruske vakcine protiv korona virusa, koja obuhvata proizvodnju finalnog glota i finalnog proizvoda, što praktično znači punjenje i pakovanje vakcine. To je… »
Direktorka Torlaka: Ako bismo mi proizvodili vakcinu, uvek bi bila dostupna

Direktorka Torlaka: Ako bismo mi proizvodili vakcinu, uvek bi bila dostupna

N1 Info 21.02.2021
Proizvodnja ruske vakcine protiv koronavirusa Sputnjik V na Institutu "Torlak" značilo bi da je ona građanima u svakom trenutku na raspolaganju, kontininuitet imunizacije nikada ne bi bio doveden u pitanje i oni bi bili preventivno zaštićeni od pojave… »
Torlak: Ako bi mi proizvodili vakcinu, uvek bi bila dostupna

Torlak: Ako bi mi proizvodili vakcinu, uvek bi bila dostupna

Nova 21.02.2021
Proizvodnja ruske vakcine protiv koronavirusa Sputnjik V na Institutu "Torlak" značila bi da je ona građanima u svakom trenutku na raspolaganju, kontinuitet imunizacije nikada ne bi bio doveden u pitanje i građani bi bili preventivno zaštićeni od… »
Stoiljković: Vakcina bi uvek bila dostupna

Stoiljković: Vakcina bi uvek bila dostupna

RTV 21.02.2021
BEOGRAD - Proizvodnja ruske vakcine protiv korona virusa "Sputnjik Ve" na Institutu "Torlak" značilo bi da je ona građanima u svakom trenutku na raspolaganju, kontininuitet imunizacije nikada ne bi bio doveden u pitanje i oni bi bili preventivno… »

Vesti dana »