Povezane vesti

Ivanišević: Neverovatno šta rade Novaku, sumnjali su i u povredu

Ivanišević: Neverovatno šta rade Novaku, sumnjali su i u povredu

Vesti online 21.02.2021
Goran Ivanišević, trener Novaka Đokovića, kaže da je njegov pulen još jednom pokazao koliko je veliki. Srpski teniser je osvojio po deveti put titulu u Melburnu, pobedom nad Danilom Medvedevim sa 3-0 u setovima. – Novak je ostao smiren i uradio… »
"Znam koji je bol prošao Novak" Emotivni Ivanišević napao kritičare nakon finala: To je neverovatno!

"Znam koji je bol prošao Novak" Emotivni Ivanišević napao kritičare nakon finala: To je neverovatno!

Sportal blic 21.02.2021
Prilično emotivno je osvajanje Australijan opena doživeo njegov trener . Dosta vremena su u poslednje vreme proveli zajedno Hrvat i Srbin, te se dodatno zbližili. Nakon osvajanja prvog grend slema u sezoni, Ivanišević je rešio da kaže koju na… »
Ivanišević napada kritičare: Znam ja kakav bol trpi Novak

Ivanišević napada kritičare: Znam ja kakav bol trpi Novak

Nova 21.02.2021
Goran Ivanišević posebno je emotivno doživeo titulu Novaka Đokovića na Australijan openu, naročito zbog skandaloznih optužbi da je "broj 1" lažirao povredu. Mnogi su se pitali da li je Novak zaista igrao povređen protiv Tejlora Frica, iako je… »
Hrvat žestoko napao novakove kritičare: Znam kroz kakav je bol prošao da bi osvojio turnir

Hrvat žestoko napao novakove kritičare: Znam kroz kakav je bol prošao da bi osvojio turnir

Večernje novosti 21.02.2021
GORAN Ivanišević je postao važan šraf mašinerije Novaka Đokovića. Ono što je nedostajalo Srbinu pronašao je u hrvatskom stručnjaku. A to je servis. Maestralan je Nole tokom celog turnira bio kada je imao početni udarac, a za to najviše idu… »
Danil medvedev: ‘Novak mi je prišao i kada sam bio 500. na svetu! Bio sam stidljiv kada smo se upoznali’

Danil medvedev: ‘Novak mi je prišao i kada sam bio 500. na svetu! Bio sam stidljiv kada smo se upoznali’

Hot sport 21.02.2021
Novak Đoković:’Ti si sjajan momak! Samo je pitanje vremena kada ćeš osvojiti gren slem’. Najbolji teniser sveta nastavlja sa neverovatnim partijama! Osvojio je Australijan open po 9. put u karijeri! U finalu je savladao Danila Medvedeva… »
Vilander: Vau! Novak je malo “štucao”, a onda postao žestok

Vilander: Vau! Novak je malo “štucao”, a onda postao žestok

Nova 21.02.2021
Mats Vilander, nekada najbolji teniser sveta, izrekao je pravu lavinu pohvala na računa Novaka Đokovića koji je osvojio 18. grend slem pehar u karijeri. Nekadašnji igrač danas radi kao analitičar “Eurosporta” i govorio je najpre o izdanju… »
Vilander o novakovoj “bezobraznoj” izjavi: Svi se setili šta je Đoković rekao uoči finala

Vilander o novakovoj “bezobraznoj” izjavi: Svi se setili šta je Đoković rekao uoči finala

Večernje novosti 21.02.2021
ANALITIČAR Eurosporta Mats Vilander očaran je nastupom Novaka Đokovića u finalu Melburna. Srpski teniser je lako dobio Danila Medvedeva u finalu sa 3-0 u setovima posle manje od dva časa igre. "Neverovatno izdanje. Imao je 3:0, onda se vratio… »

Vesti dana »