Povezane vesti

Najveći Novakov mrzitelj se poklonio srbinu: Đoković je najbolji teniser kog sam gledao u karijeri

Najveći Novakov mrzitelj se poklonio srbinu: Đoković je najbolji teniser kog sam gledao u karijeri

Večernje novosti 21.02.2021
NAPADAJU Novaka Đokovića sa svih strana, jedva čekaju njegov poraz i grešku kako bi provlačili Srbina kroz blato. Ovog puta im nije pošlo za rukom, kompletan Zapad, SAD, Velika Britanija su morali da se poklone najboljem. Američki teniski novinar… »
Medvedev noletu: Mislio sam da si Bog

Medvedev noletu: Mislio sam da si Bog

Večernje novosti 21.02.2021
NIJE bilo lako Danilu Medvedevu posle poraza u finalu Austrlaijan opena od našeg Novaka, ali je smoga osnage da čestita najboljem teniseru sveta i usput se priseti anegdote sa početka karijere kada se prvi put sastao njim. - Želim da vam ispričam… »
Njoj je Đoković poklonio reket - fantastična priča o drugarstvu: Znaju se od detinjstva, a nisu se videli godinama!

Njoj je Đoković poklonio reket - fantastična priča o drugarstvu: Znaju se od detinjstva, a nisu se videli godinama!

Mondo 21.02.2021
Najbolji svetski teniser je na tribinama imao podršku koju dobro zna. Najbolji svetski teniser je na tribinama imao podršku koju dobro zna. Deveti Australijan open je osvojen, a pored Novaka Đokovića posebno će ga pamtiti i njegova školska drugarica… »
Đoković o povredi, kritikama i svom dokumentarcu

Đoković o povredi, kritikama i svom dokumentarcu

Nova 21.02.2021
Od dolaska u Australiju je Novak bio na udaru kritika, za pismo Kregu Tiliju, za mnogo toga, ali je vrhunac svega ipak optužba da je lažirao povredu protiv Tejlora Frica.… »
Noletu porodica menja planove: Prilagodiću kalendar turnira

Noletu porodica menja planove: Prilagodiću kalendar turnira

Večernje novosti 21.02.2021
NOVAK Đoković je deveti put u karijeri pokorio Australiju i približio se Federeru i NBadalu na dva gren slema zaostatka. Najbolji teniser sveta najavio je da će se ove sezone više posvetiti porodici, a od turnira će se ozbiljnije posvetiti upravo… »
Đoković: Niste bili fer, ali nije vam prvi put

Đoković: Niste bili fer, ali nije vam prvi put

Nova 21.02.2021
Novak Đoković trijumfalno je prošetao pehar Melburnom, deveti put je osvojio Australijan open, a imao je motiv više zbog provokacija. Od dolaska u Australiju je Novak bio na udaru kritika, za pismo Kregu Tiliju, za mnogo toga, ali je vrhunac svega… »
Kad je pobedio, pogledao ju je i krenuo ka njoj! Ovo je lepa plavuša kojoj je Novak bacio reket, imaju specifičnu konekciju…

Kad je pobedio, pogledao ju je i krenuo ka njoj! Ovo je lepa plavuša kojoj je Novak bacio reket, imaju specifičnu konekciju…

Sportal blic 21.02.2021
Među velikim brojem navijača koje je imao na svojoj strani u "Rod Lejver areni", Novak Đoković je u finalu Australijan opena na tribinama imao i prijateljicu. Dragana, drugarica najboljeg tenisera sveta iz školskih dana, navijala je u Melburnu. Ona… »
Đoković: Zaključao sam se u školjku pre AO, treba mi sada odmor

Đoković: Zaključao sam se u školjku pre AO, treba mi sada odmor

Vesti online 21.02.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković savladao je Danila Medvedeva u velikom finalu Australijan opena sa 3:0 (7:5, 6:2, 6:2) i tako po 9. put podigao trofej najboljeg u Melburnu, a posle meča govorio je o duelu u studiju Eurosporta. Tek što se pojavio… »
Novak tragač u grend slem poteri, misija goat realna do kraja godine?

Novak tragač u grend slem poteri, misija goat realna do kraja godine?

Mozzart sport 21.02.2021
Svetski broj jedan mora da osvoji dva, a Federer i Nadal nijedan od preostala tri najveća turnira kako bi ih sustigao do kraja 2021. Moraće mlađa generacija još da čeka da im najveći u istoriji belog sporta povlačenjem raščiste put ka grend slem… »
Đokoviću stigla čestitka koju niko nije očekivao FOTO

Đokoviću stigla čestitka koju niko nije očekivao FOTO

Nova 21.02.2021
Nižu se čestitke na račun Novaka Đokovića posle osvajanja Australijan opena deveti put, ali se jedna izdvaja. Srpski as je razbio Danila Medvedeva u tri seta za 9-0 u finalima Melburna i 18. grend slem trofej. Još jednom je Nole na “Rod Lejver… »
Premijer Crne Gore čestitao Novaku: Oborićeš sve rekorde

Premijer Crne Gore čestitao Novaku: Oborićeš sve rekorde

Nova 21.02.2021
Premijer Crne Gore, Zdravko Krivokapić, čestitao je Novaku Đokoviću na osvajanju titule Australijan opena. Novak je ispisao istoriju, deveti put je pokorio Melburn, ima 18 Grend slem titula i napada rekord Rafaela Nadala i Rodžera Federera koji imaju… »
Zvezda i Milan čestitali Novaku osvajanje titule u Melburnu

Zvezda i Milan čestitali Novaku osvajanje titule u Melburnu

Nova 21.02.2021
Milan i Crvena zvezda, rivali u Ligi Evrope, odlučili su da javno čestitaju Novaku Đokoviću osvajanje devete titule na Australijan openu, ukupno 18. grend slem trofeja u karijeri. Đoković je u finalu savladao Danila Medvedeva sa 7:5, 6:2, 6:2, a… »
Vlada odbila Novaka, publika ih posle finala žestoko izviždala: Đoković stao na stranu tenisera, svi ga podržali!

Vlada odbila Novaka, publika ih posle finala žestoko izviždala: Đoković stao na stranu tenisera, svi ga podržali!

Mondo 21.02.2021
Vlada australijske države Viktorija je rešila da ne posluša predloge Novaka Đokovića, a sada je jasno da je to bio loš potez. Vlada australijske države Viktorija je rešila da ne posluša predloge Novaka Đokovića, a sada je jasno da je to bio… »
Hvala Nole, živela Srbija! Vučić čestitao Đokoviću: Maestralna pobeda i radost za ceo narod!

Hvala Nole, živela Srbija! Vučić čestitao Đokoviću: Maestralna pobeda i radost za ceo narod!

Mondo 21.02.2021
Posle savršene igre u finalu Australijan opena, stigla je i čestitka predsednika. Posle savršene igre u finalu Australijan opena, stigla je i čestitka predsednika. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je najboljem svetskom teniseru Novaku… »
Đoković poklonio reket drugarici iz škole FOTO

Đoković poklonio reket drugarici iz škole FOTO

Nova 21.02.2021
Novak Đoković je nakon pobede u finalu Australijan opena odlučio da pokloni reket sa kojim je igrao turnir. Nakon trijumfa je odlučio da reket pokloni drugarici iz škole Dragani. Ona ga je na tribinama bodrila protiv Danila Medvedeva, a zanimljivo da… »
Đoković ponovo o smeni generacija: Stariji igrači i dalje vode glavnu reč u muškom tenisu

Đoković ponovo o smeni generacija: Stariji igrači i dalje vode glavnu reč u muškom tenisu

Večernje novosti 21.02.2021
SRPSKI teniser Novak Đoković rekao je da je u današnjem finalu Australijan opena i pobedi protiv Danila Medvedeva iz Rusije odigrao najbolji meč na ovogodišnjem turniru i naveo da stariji igrači i dalje vode glavnu reč u muškom tenisu. Đoković… »
"Moram da vam ispričam nešto: Mislio sam da Novak neće pričati sa mnom jer je bio kao bog!" Medvedev u Melburnu iznenadio…

"Moram da vam ispričam nešto: Mislio sam da Novak neće pričati sa mnom jer je bio kao bog!" Medvedev u Melburnu iznenadio…

Sportal blic 21.02.2021
je izgubio u finalu , svom prvom, nije ostavio izuzetno dobar utisak na terenu - ali jeste nakon meča. Ruski teniser je iskoristio priliku kod dodele pehara da ispriča anegdotu sa upoznavanja . Takođe, Rus je priznao kako nije zadovoljan igrom u… »
Najveći mrzitelj poklonio se Novaku: Najbolji kog sam gledao

Najveći mrzitelj poklonio se Novaku: Najbolji kog sam gledao

Nova 21.02.2021
Poznato je koliko američki teniski novinar Ben Rotenberg ne podnosi Novaka Đokovića, ali srpski as uspeva da svojim partijama pridobije i takve. Kad god može, pa i kad ne može, Rotenberg nađe način da potkači Noleta, ali je sada promenio priču… »
Novak Đoković osvojio deveti put Australijen open, niko kao on

Novak Đoković osvojio deveti put Australijen open, niko kao on

Danas 21.02.2021
Najbolji teniser sveta je u nedelju u tri seta pobedio Rusa Danila Medvedeva 7-5, 6-2 i 6-2 osvojio je devetu titulu na Australijen openu, ukupno 18. grend slem trofej. Sada zaostaje samo dva za najvećim rivalima – Rodžerom Federerom i Rafaelom… »
Medvedev otkrio koliko je Đoković veliki: Sećam se kada sam bio 500. ili 600. teniser a Novak prvi, pričao je sa mnom kao…

Medvedev otkrio koliko je Đoković veliki: Sećam se kada sam bio 500. ili 600. teniser a Novak prvi, pričao je sa mnom kao…

Večernje novosti 21.02.2021
SRPSKI teniser Novak Đoković rekao je da se njegova ljubav sa Australijan openom i terenom "Rod Lejver Arenom" nastavlja, nakon što je danas osvojio deveti trofej na tom turniru i svoju 18. grend slem titulu. Đoković je danas odbranio titulu na… »

Vesti dana »