Povezane vesti

Kirios “zaleđen”: Đokovićev glavni kritičar ima novu objavu u vreme dok Nole diže pehar AO (FOTO)

Kirios “zaleđen”: Đokovićev glavni kritičar ima novu objavu u vreme dok Nole diže pehar AO (FOTO)

Vesti online 21.02.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković savladao je Danila Medvedeva u velikom finalu Australijan opena sa 3:0 (7:5, 6:2, 6:2) i tako po 9. put podigao trofej najboljeg u Melburnu, a brzo posle titule, preko društvenih mreža se indirektno javio Nik… »
Nakon pobjede transparentom pokazali ljubav prema našem šampionu

Nakon pobjede transparentom pokazali ljubav prema našem šampionu

Sandžak haber 21.02.2021
Novak Đoković, najbolji teniser ikada, ima mnogo fanova u Novom Pazaru. Poštovaoci šampiona danas su mu transparentom na bedemu, nakon osvajanja devete titule na Australian openu pokazali koliko ga cene kao čovjeka i profesionalca. Ni sam Novak nije… »
Đoković: Mi "stariji" igrači i dalje vodimo glavnu reč

Đoković: Mi "stariji" igrači i dalje vodimo glavnu reč

Radio 021 21.02.2021
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je u današnjem finalu Australijan opena i pobedi protiv Danila Medvedeva iz Rusije odigrao najbolji meč na ovogodišnjem turniru i naveo da stariji igrači i dalje vode glavnu reč u muškom tenisu. Đoković… »
Novopazarci odali priznanje Đokoviću

Novopazarci odali priznanje Đokoviću

Sandžak haber 21.02.2021
NOVI PAZAR – Fanovi Novaka Đokovića iz Novog Pazara okačili su veliki transparent na bedemu u centru grada u čast osvajanja devete titule najboljeg tenisera sveta na Australian openu. Novopazarci su na taj način odali priznanje čoveku koji je… »
“Nemam rakiju, može neko da mi da?” Nole prekinuo intervju, okrenuo se ka Srbima i nastalo je ludilo (VIDEO)

“Nemam rakiju, može neko da mi da?” Nole prekinuo intervju, okrenuo se ka Srbima i nastalo je ludilo (VIDEO)

Vesti online 21.02.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković savladao je Danila Medvedeva u velikom finalu Australijan opena sa 3:0 (7:5, 6:2, 6:2) i tako po 9. put podigao trofej najboljeg u Melburnu! Posle meča, Novak je dao intervju za kanal 9 u Australiji, koji je… »

Vesti dana »