Povezane vesti

Stanković posle Spartaka: Rekao sam igračima da dobijamo 3:1

Stanković posle Spartaka: Rekao sam igračima da dobijamo 3:1

Nova 21.02.2021
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković otkrio je kako je bodrio svoje igrače u poluvremenu utakmice sa Spartakom i kazao im da će pobediti Subotičane. Zvezda je slavila sa 2:1 u meču 23. kola Superlige, posle preokreta za osam minuta. Golove za… »
Trener Spartaka: Zvezda iz dva prekida dala oba gola

Trener Spartaka: Zvezda iz dva prekida dala oba gola

Nova 21.02.2021
Vladimir Buač, trener Spartaka iz Subotice kaže da je Zvezda bila nadmoćnija u drugom poluvremenu meča Superlige, ali da je njegov tim imao šanse za bolji rezultat. Spartak je do pred sam kraj vodio sa 1:0 golom Nikole Furtule iz 35. minuta, dok je… »
Stanković: Rekao sam u poluvremenu da dobijemo 3:1! Ne znam kako je Milanu

Stanković: Rekao sam u poluvremenu da dobijemo 3:1! Ne znam kako je Milanu

Mozzart sport 21.02.2021
Strateg Crvene zvezde zadovoljan posle pobede (2:1) nad Spartakom u Subotici. Fudbalska drama u režiji Spartaka i Crvene zvezde, posle preokreta pripala je šampionu Srbije koji je pogocima Ivanića i Sanogoa u 80. i 88. minutu uspeo da dođe do 20… »
"Meni je: Fenomenalno!" Dejan Stanković posle subotičke drame: Izvinjavam se momcima, pogrešio sam u svlačionici!

"Meni je: Fenomenalno!" Dejan Stanković posle subotičke drame: Izvinjavam se momcima, pogrešio sam u svlačionici!

Sportal blic 21.02.2021
"Nije bilo lako posle evropske utakmice, kad u njoj potrošiš mnogo emotivne i fizičke energije. Ali, eto, dali smo golove, ne može baš uvek iz igre - može iz prekida! Momci su bili fenomenalni, skidam im kapu. To što primili gol - dešava se. Ali… »
Stanković: ''Pitajte Milan da li je njima dobro!''

Stanković: ''Pitajte Milan da li je njima dobro!''

Sportske.net 21.02.2021
Crvena zvezda je uz dosta muke uspela danas da savlada Spartak u Subotici sa 2:1, zahvaljujući golovima posle kornera u finišu meča i tako zadržala pobedničku atmosferu pred revanš u Ligi Evrope protiv Milana. Odmah posle meča, u izjavi za TV Arena… »
Trener Spartaka: ''Bilo je dosta nekih odluka i momenata koji su nam otežali igru''

Trener Spartaka: ''Bilo je dosta nekih odluka i momenata koji su nam otežali igru''

Sportske.net 21.02.2021
Svoje prve utiske posle utakmice u kojoj je Spartak do 80. minuta vodio sa 1:0 protiv Crvene zvezde, a onda ostao praznih šaka, izneo je trener Vladimir Buač pred kamerama Arene Sport. Na pitanje reporterke Jovane Guzijan da li su rano dobijeni žuti… »
Stanković: Kapa dole momcima, ovako se osvajaju titule!

Stanković: Kapa dole momcima, ovako se osvajaju titule!

Večernje novosti 21.02.2021
Trener Crvene zvede Dejan Stanković čestitao je svojim pulenima posle utakmice protiv Spartaka u kojoj su došli do preokreta u poslednjih deset minuta. Crveno-beli su savladali Spartak sa 2:1 iako su do 80. minuta gubili. Stanković je igračima na… »

Vesti dana »