Povezane vesti

Sarajlije se na poseban način oprostile od Đoleta, od ovog prizora ćete zaplakati (foto/video)

Sarajlije se na poseban način oprostile od Đoleta, od ovog prizora ćete zaplakati (foto/video)

Alo 22.02.2021
Danima se opraštaju od velikog Đoleta. Mnogi gradovi su se oprostili od čuvenog kantautora, a na poseban način je to urađeno u Sarajevu. Đorđe Balašević sahranjen je 21. februara u prisustvu porodice na gradskom groblju u Novom Sadu, a nakon toga… »
Sveće, pesme, poruke i igračke za kraj: Građani Mostara se oprostili od Đorđa Balaševića (foto+video)

Sveće, pesme, poruke i igračke za kraj: Građani Mostara se oprostili od Đorđa Balaševića (foto+video)

Večernje novosti 21.02.2021
NEKOLIKO stotina građana okupilo se večeras na Španskom trgu u Mostaru kako bi se svi zajedno oprostili od čuvenog kantautora Đorđa Balaševića. Oni su umetniku odali počast paljenjem sveća, ostavljanjem poruka i igračaka uz zvuke nekih od… »
"Ceo život sam bio ljubomoran na balaševića, plakao sam..." Miroslav Ilić o velikom prijateljstvu sa Đorđem: "Nisu ga…

"Ceo život sam bio ljubomoran na balaševića, plakao sam..." Miroslav Ilić o velikom prijateljstvu sa Đorđem: "Nisu ga…

Blic 21.02.2021
Slavni kantautor, Đorđe Balašević, koji nas je napustio 19. februara u 67. godini života sahranjen je danas u Novom Sadu, a mnogi koji su ga voleli i poznavali podelili su lepe uspomene. Među njima je i Miroslav Ilić koji je otkrio da ga je vest da… »
Ceo region ujedinila tuga: Za Đorđa Balaševića upaljeno na hiljade sveća, ore se stihovi i liju suze, a ovako izgledaju…

Ceo region ujedinila tuga: Za Đorđa Balaševića upaljeno na hiljade sveća, ore se stihovi i liju suze, a ovako izgledaju…

Blic 21.02.2021
Slavni kantautor, Đorđe Balašević, koji nas je napustio 19. februara u 67. godini života sahranjen je danas u Novom Sadu, a širom regiona ljudi se opraštaju od muzičara koji im je podario pesme uz koje su se veselili, tugovali, radovali i… »

Vesti dana »