Povezane vesti

Uključenje uživo: Biljana koja glumi Daru nije mogla da sakrije emocije

Uključenje uživo: Biljana koja glumi Daru nije mogla da sakrije emocije

Večernje novosti 22.02.2021
BILJANA Čekić, trinaestogodišnja devojčica koja je oduševila region ulogom Dare u filmu "Dara iz Jasenovca", uključila se ovog jutra u jutarnji program TV Prva. Ona je još jednom podelila svoje utiske, kako sa snimanja, tako i one koji su usledili… »
Tata je najponosniji na mene: Biljana Čekić iznela utiske posle premijere! Bilo je strašno i na snimanju, sad je još…

Tata je najponosniji na mene: Biljana Čekić iznela utiske posle premijere! Bilo je strašno i na snimanju, sad je još…

Kurir 22.02.2021
Biljana Čekić (13) zajedno sa drugom decom izuzetno uverljivo dočarala je sve muke i strahote jedinog dečjeg logora u Drugom svetskom ratu. Glumica je sada progovorila o utiscima posle premijere filma "Dara iz Jasenovca". "Srce mi je puno, svi su… »
Dara iz Jasenovca zaplakala u uživo pred kamerama: Setila se scene sa bratom Budom i glas joj zadrhtao

Dara iz Jasenovca zaplakala u uživo pred kamerama: Setila se scene sa bratom Budom i glas joj zadrhtao

Kurir 22.02.2021
Film " Daru iz Jasenovca" i jeziva priča o staradnju Srba u zloglasnom logoru nikog nije ostavila ravnodušnim, a pogotovo gluma mlade Biljane Čekić, devojčice koja je igrala Daru. Ona je otkrila da je svesna u kakvom je filmu igrala i dodala da joj… »
Biljana Čekić: „Bilo je emotivno teških scena... Kad držim svog mlađeg brata, govorim mu koliko ga volim, kad treba da…

Biljana Čekić: „Bilo je emotivno teških scena... Kad držim svog mlađeg brata, govorim mu koliko ga volim, kad treba da…

Prva 22.02.2021
O filmu koji je rasplakao čitavu naciju govorile su u Jutru Prve televizije Biljana Čekić, devojčica koja je glumila "Daru iz Jasenovca", i scenaristkinja Nataša Drakulić. Mala Biljana koja je oduševila naciju uključila se preko skajpa. Rekla je… »
Mala dara zamalo zaplakala u Jutarnjem: Biljana Čekić otkrila da su suze same išle - "Trebalo je da im dam mog brata"

Mala dara zamalo zaplakala u Jutarnjem: Biljana Čekić otkrila da su suze same išle - "Trebalo je da im dam mog brata"

Mondo 22.02.2021
Mlada glumica Biljana Čekić otkrila da na setu nije bilo veštačkih suza. Mlada glumica Biljana Čekić otkrila da na setu nije bilo veštačkih suza Srbija je pogledala "Daru iz Jasenovca" i ostala bez teksta - jeziva priča koja je oživela na našim… »
Biljana Čekić posle premijere "Dare": Plakali su mnogi, čak i kod mene u kući. I ja sam

Biljana Čekić posle premijere "Dare": Plakali su mnogi, čak i kod mene u kući. I ja sam

Telegraf 22.02.2021
Devojčica živi u selu Sreflija kod Kozarske Dubice, a sada kada ju je upoznao čitav Balkan kroz film, ističe da je mnogi zovu drugačije. Trinaestogodišnja Biljana Čekić koja tumači glavnu junakinju u filmu " Dara iz Jasenovca" osvojila je… »
Dan nakon svetske TV premijere: "Dara iz Jasenovca" otkriva: Bilo je mnogo emotivno, plakali su mnogi, čak i kod mene kući. I…

Dan nakon svetske TV premijere: "Dara iz Jasenovca" otkriva: Bilo je mnogo emotivno, plakali su mnogi, čak i kod mene kući. I…

Blic 21.02.2021
Trinaestogodišnja Biljana Čekić koja tumači glavnu junakinju u filmu „Dara iz Jasenovca“ osvojila je gledaoce kraj malih ekrana ulogom u ovom ostavarenju. Ona ide u osmi razred, živi sa ocem Radovanom, bratom, starijom sestrom, bakom i dedom u… »

Vesti dana »