Povezane vesti

Duh legende je svuda oko nas: Dirljiv citat Balaševićeve pesme na ulazu u jednu novobeograsku zgradu

Duh legende je svuda oko nas: Dirljiv citat Balaševićeve pesme na ulazu u jednu novobeograsku zgradu

Srbija danas 22.02.2021
Oprosti velika roko, al' ja sam morao preko... Na , u novobeogradskom bloku 63, na ulaznim vratima jedne zgrade osvanula je poruka sa stihovima legendarnog kantautora. Nedugo potom, fotografija tog ulaza objavljena je i na društvenim mrežama… »
Dirljiv citat Balaševićeve pesme na ulazu u jednu novobeograsku zgradu: Duh legende je svuda oko nas

Dirljiv citat Balaševićeve pesme na ulazu u jednu novobeograsku zgradu: Duh legende je svuda oko nas

Telegraf 22.02.2021
Na dan kada je sahranjen Đorđe Balašević, jedan natpis osvanuo je na zgradi u novobeogradskim blokovima. Skroman, ali s dušom. Ova dirljiva poruka osvanula je i na Tviteru. Slika je nastala u Gandijevoj 44, u Bloku 63. "I te sam noći preplivao… »
"Oprosti velika reko, al ja sam morao preko": Dirljiva poruka iz Novobeogradskih blokova kao poslednji pozdrav Balaševiću…

"Oprosti velika reko, al ja sam morao preko": Dirljiva poruka iz Novobeogradskih blokova kao poslednji pozdrav Balaševiću…

Večernje novosti 21.02.2021
ĐORĐE Balašević je sahranjen u svom rodnom gradu, Novom Sadu na Gradskom groblju u prisustvu najbližih članova porodice. On je ispraćen na večni počinak bez prisustva sveštenika. Od kapele do grobnog mesta tamburaši su svirali Đoletove pesme… »

Vesti dana »