Povezane vesti
Preliminarni izvještaj WHO-a o porijeklu korona virusa
Al Jazeera 22.02.2021
Svjetska zdravstvena organizacija će preporučiti opsežnije traženje kontakata prvog poznatog pacijenta oboljelog od COVID-19 u kineskom gradu Wuhanu. Preliminarni izvještaj Svjetske zdravstvene organizacije (WHO) o porijeklu korona virusa preporučit će… »
Ko je prvi čovek oboleo od korone?
Telegraf 22.02.2021
Službenik iz Vuhana nije putovao na egzotične destinacije, živeo je sa suprugom i detetom ali naučnici još nisu ispitali istoriju njegovih kontakata. Preliminarni izveštaj Svetske zdravstvene organizacije (SZO) o poreklu korona virusa preporučiće… »
Vesti dana »
Siniša Mali sa predsednikom Vučićem obišao gradilište novog Savskog mosta: Ministar otkrio kako teku radovi na jednom od najznačajnijih projekata u Beogradu
Kurir pre 1 satjoš 34 povezane
Oprez vozačima: Sneg na putevima, u pojedinim delovima Srbije očekuje se i do 40 centimetara pokrivača
Newsmax Balkans pre 46 minutajoš 40 povezanih
"Još učim pravila, možemo do finala Evrolige": Kameron Pejn otkrio zašto nije došao u Partizan pre 2 meseca
Mondo pre 1 satjoš 32 povezane




