Povezane vesti

"Poruka je da se ovo ne sme ponoviti": Glumci i autori "Dare iz Jasenovca" za Blic o podelama nakon premijere filma

"Poruka je da se ovo ne sme ponoviti": Glumci i autori "Dare iz Jasenovca" za Blic o podelama nakon premijere filma

Blic 22.02.2021
Svako ko je pogledao film ima pravo da ga posmatra iz svog ugla i da da svoj sud. Mi smo sve uradili što je bilo do nas - kaže Zlatan Vidović, koji tumači ulogu Darinog oca. Svetsku televizijsku premijeru filma "Dara iz Jasenovca" u subotu uveče… »
Histerija hrvatskih medija: Dara iz Jasenovca je prskanje krvi po ekranu u stilu jeftinih horora!

Histerija hrvatskih medija: Dara iz Jasenovca je prskanje krvi po ekranu u stilu jeftinih horora!

Kurir 22.02.2021
Dok je većina građana u subotu uveče plakala gledajući film Gage Antonijevića o ustaškim zločinima za vreme NDH, hrvatski mediji i pojedinci na internetu nazivaju ga propagandom i političkim projektom, često ne birajući uvrede. Premijera… »
Biljana čekić za "Novosti": Drugari iz škole mi čestitaju sve vreme, svi su ponosni na mene

Biljana čekić za "Novosti": Drugari iz škole mi čestitaju sve vreme, svi su ponosni na mene

Večernje novosti 22.02.2021
SVETSKU televizijsku premijeru "Dare iz Jasenovca" Predraga Antonijevića pratilo je juče 2.650.000 gledalaca u Srbiji (udeo gledanosti od 50,3), a ova potresna drama prikovala je za ekrane i publiku u Republici Srpskoj i u Crnoj Gori. I tokom trajanja… »
Baljak: U dubokom podeljenom društvu čak i filmovi polarizuju javnost

Baljak: U dubokom podeljenom društvu čak i filmovi polarizuju javnost

Danas 22.02.2021
Televizijsku premijeru "Dare iz Jasenovca" pratilo 2.650.000 gledalaca, reakcije na film oprečne Televizijsku premijeru filma „Dara iz Jasenovca“ koja je održana u subotu uveče istovremeno na Radio-televiziji Srbije i Radio-televiziji Republike… »

Vesti dana »