Povezane vesti
Za vikend porast broja obolelih u Zlatiborskom okrugu
Sandžak haber 22.02.2021
UŽICE – U bolnicama Zdravstvenog centra Užice hospitalizovano je 340 pacijenata, od kojih je 307 pacijenata pozitivno na kovid-19. Na respiratoru je 20 pacijenata, 14 u užičkoj bolnici i šestoro u bolnici u Priboju. U petak, 19, februara, u bolnicama… »
Na teritoriji Zlatiborskog okruga hospitalizovano ukupno 340 pacijenata: Na respiratorima 20 najtežih bolesnika
RINA 22.02.2021
Užice – U Opštoj bolnici u Užicu trenutno je hospitlizovano 111 kovid pacijenata, a od tog broja 14 najtežih bolesnika priključeno je na respiratore. U bolnici u Krčagovu nalazi se 109 kovid pacijenata sa srednje teškom i lakšom kliničkom slikom.… »
Na respiratorima 20 pacijenata
Zoom UE 22.02.2021
ZLATIBORSKI OKRUG – U Zlatiborskom okrugu hospitalizovano je 340 pacijenata, na respiratorima je 20 osoba od kojih je 14 u Užicu i 6 u Priboju. U Opštoj bolnici Užice leči se 111 pacijenata, kovid bolnici u Krčagovu 109, Priboju 59, izdvojenom odeljenju… »
U bolnicama Zlatiborskog okruga smešteno 340 kovid pacijenata
Glas Zapadne Srbije 22.02.2021
Užice - Prema najnovijim podacima Zdravstvenog centra Užice, u opštoj bolnici grada na Đetinji hospitalizovano je 111 kovid bolesnika, dok je u kovid bolnici njih 109, na respiratorim aje njih 14. U OB Priboj 59, u Prijepolju 11, u Požegi 50, što će reći… »
Vesti dana »
Studenti i građani protestovali zbog oduzimanja departmana Filozofskom fakultetu u Nišu
Beta pre 49 minutajoš 29 povezanih
Iran: Primirje u Libanu bilo ključni deo plana o prekidu vatre, njegovo kršenje nosi - snažne posledice
Sputnik pre 9 minutajoš 34 povezane
Iranci provociraju Trampa: "Pristali su na primirje, jer nisu ostvarili ni jedan svoj cilj"
Večernje novosti pre 1 satjoš 28 povezanih






