Povezane vesti

Ibišević o vređanju Ibre: Mene su Nemci zvali “jugošajze”

Ibišević o vređanju Ibre: Mene su Nemci zvali “jugošajze”

Nova 22.02.2021
Legendarni fudbaler Bosne i Hercegovine, Vedad Ibišević, prokomentarisao je dešavanja na Marakani, gde je Zlatan Ibrahimović bio na udaru uvreda. Kao gost poznatog novinara Senada Hadžifejzovića, Ibišević se suočio sa pitanjem o uvredama na… »
Legenda bih o uvredama za zlatana na "Marakani": Takve stvari se dešavaju u Nemačkoj, njima smo mi svi isti!

Legenda bih o uvredama za zlatana na "Marakani": Takve stvari se dešavaju u Nemačkoj, njima smo mi svi isti!

Mondo 22.02.2021
Proslavljeni reprezentativac Bosne i Hercegovine se na drugačiji način osvrnuo na incident na "Marakani". Proslavljeni reprezentativac Bosne i Hercegovine se na drugačiji način osvrnuo na incident na "Marakani". Mnogo prašine se podiglo oko uvreda… »
Ibišević o vređanju ibrahimovića na Marakani: Mene su Nemci zvali "jugošajze" (video)

Ibišević o vređanju ibrahimovića na Marakani: Mene su Nemci zvali "jugošajze" (video)

Večernje novosti 22.02.2021
POZNATI fudbaler iz Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević, prokomentarisao je dešavanja na Marakani, gde je Zlatan Ibrahimović bio na udaru navijača Zvezde. Ibišević je bio gost poznatog novinara Senada Hadžifejzovića, koji mu je postavio pitanje… »

Vesti dana »