Povezane vesti

Vanja Mijatović se PRISETILA stravične saobraćajke posle koje je mesecima bila NEPOKRETNA!

Vanja Mijatović se PRISETILA stravične saobraćajke posle koje je mesecima bila NEPOKRETNA!

Svet & Skandal 22.02.2021
Pevačica Vanja Mijatović podsetila se stravičnog događaja od pre 8 godina, koji je je promenio život. Vanja je na jučerašnji dan preživala saobraćajnu nesereću, zbog koje je mesecima bila nepokretna, i teško se oporavljala. Vanja je saobćajku… »
Vanja Mijatović posle 8 godina od teške saobraćajke: Bog me ostavio na nogama! Želim da nađem gospođu koja mi je pomogla…

Vanja Mijatović posle 8 godina od teške saobraćajke: Bog me ostavio na nogama! Želim da nađem gospođu koja mi je pomogla…

Kurir 22.02.2021
Vanja Mijatović prisetila se teških životnih momenata kroz koje je prošla. Pevačica je pre osam godina doživela tešku saobraćajnu nesreću, a tada je bila u automobilu sa kolegama Stefanom Petrušićem i Anom Sević, a vraćali su se sa jednog… »
"Zahvalim se svaki put kad skuvam kafu, operem zube, ništa od toga nisam mogla sama" Pevačica o teškoj saobraćajki…

"Zahvalim se svaki put kad skuvam kafu, operem zube, ništa od toga nisam mogla sama" Pevačica o teškoj saobraćajki…

Blic 22.02.2021
Pevačica Vanja Mijatović na jučerašnji dan pre osam godina doživela je saobraćajku nakon je mesecima bila nepokretna, a sada se prisetila ovog teškog perioda. Vanja je tada bila u automobilu sa kolegama Stefanom Petrušićem i Anom Sević, a… »

Vesti dana »