Povezane vesti

Vlasnik riječkog kafića odgovorio plenkoviću: Ja plaćam njega ne on mene, ne vidi kada mene napadaju

Vlasnik riječkog kafića odgovorio plenkoviću: Ja plaćam njega ne on mene, ne vidi kada mene napadaju

Večernje novosti 22.02.2021
VLASNIK riječkog kafića, koji je poručio da članovi i simpatizeri HDZ-a nisu dobrodošli u njegovom objektu, Tomislav Kovačević, kaže da je pod velikim političkim pritiskom i da premijer Andrej Plenković izjavama pokušava da ga, kao i svakog… »
Plenković ne vidi da me nazivaju srbo-četnikom

Plenković ne vidi da me nazivaju srbo-četnikom

Politika 22.02.2021
Vlasnik riječkog kafića, koji je poručio da članovi i simpatizeri HDZ-a nisu dobrodošli u njegovom objektu, Tomislav Kovačević, kaže da je pod velikim političkim pritiskom i da premijer Andrej Plenković izjavama pokušava da ga, kao i svakog… »
Novinari iznervirali Plenkovića: Hrvatski premijer izjednačio tretman HDZ u Rijeci sa progonom Srba i Jevreja

Novinari iznervirali Plenkovića: Hrvatski premijer izjednačio tretman HDZ u Rijeci sa progonom Srba i Jevreja

Kurir 22.02.2021
Premijer Andrej Plenković je precizirao danas da je poruka vlasnika kafića iz Rijeke, gde članovi i simpatizeri njegove stanke nisu dobrodošli, diskriminacija, jer je reč HDZ u istoj ravni sa Srbima i Jevrejima. Vlasnik riječkog kafića "Three… »
Gazda riječkog kafića odgovara plenkoviću: Ja plaćam njega, a ne on mene!

Gazda riječkog kafića odgovara plenkoviću: Ja plaćam njega, a ne on mene!

Kurir 22.02.2021
Vlasnik riječkog kafića, koji je poručio da članovi i simpatizeri HDZ-a nisu dobrodošli u njegovom objektu, Tomislav Kovačević, kaže da je pod velikim političkim pritiskom i da premijer Andrej Plenković izjavama pokušava da ga, kao i svakog… »
Nije ga sramota: Plenković uporedio HDZ sa Srbima i Jevrejima

Nije ga sramota: Plenković uporedio HDZ sa Srbima i Jevrejima

Večernje novosti 22.02.2021
PREMIJER Andrej Plenković je precizirao danas da je poruka vlasnika kafića iz Rijeke, gde članovi i simpatizeri njegove stanke nisu dobrodošli, diskriminacija, jer je reč HDZ u istoj ravni sa Srbima i Jevrejima. Vlasnik riječkog kafića "Three… »
Pripadnik HDZ-a "ne zna ćirilicu", Plenković poredi protivljenje političkoj partiji sa stradanjem Srba i Jevreja!

Pripadnik HDZ-a "ne zna ćirilicu", Plenković poredi protivljenje političkoj partiji sa stradanjem Srba i Jevreja!

Alo 22.02.2021
Vlasnik riječkog kafića "Three Monkeys", poručio je ranije na svom fejsbuk profilu da "simpatizeri i glasači HDZ-a nisu dobrodošli u kafić", jer su vlasnici kafića poniženi od vlade, premijera Plenkovića i HDZ-a. Plenković je ranije danas… »

Vesti dana »