Povezane vesti

Dan uoči presude lokalnom šerifu! Evo šta je rekao novinar kojem su spalili sve što je imao!

Dan uoči presude lokalnom šerifu! Evo šta je rekao novinar kojem su spalili sve što je imao!

Pravda 22.02.2021
Novinar Milan Jovanović, kome je u decembru 2018. godine zapaljena kuća, kaže za N1 da je tokom sudskog postupka čuo gomilu laži i od okrivljenih i od njihovih advokata. Zadovoljan je što se suđenje bliži kraju, ali naglašava da je "na… »
Suđenje bivšem predsedniku opštine Grocka pri kraju, ima li pravde za Jovanovića

Suđenje bivšem predsedniku opštine Grocka pri kraju, ima li pravde za Jovanovića

N1 Info 22.02.2021
Da li će nekadašnji predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović biti osuđen za paljenje kuće novinara Milana Jovanovića? Tužilac za Simonovića traži 8 godina zatvora. Drugi opštinski sud sutra saopštava prvostepenu presudu posle sudskog… »
Milan Jovanović: Više sam ja bio optuživan nego okrivljeni

Milan Jovanović: Više sam ja bio optuživan nego okrivljeni

Nova 22.02.2021
Novinar Milan Jovanović, kome je u decembru 2018. godine zapaljena kuća, kaže za N1 da je tokom sudskog postupka čuo gomilu laži i od okrivljenih i od njihovih advokata. Zadovoljan je što se suđenje bliži kraju, ali naglašava da je "na… »
Jovanović: Gomila laži na suđenju, više sam ja bio optuživan nego okrivljeni

Jovanović: Gomila laži na suđenju, više sam ja bio optuživan nego okrivljeni

N1 Info 22.02.2021
Novinar Milan Jovanović, kome je u decembru 2018. godine zapaljena kuća, kaže za N1 da je tokom sudskog postupka čuo gomilu laži i od okrivljenih i od njihovih advokata. Zadovoljan je što se suđenje bliži kraju, ali naglašava da je "na… »
UNS pozvao novinare da sutra dođu na izricanje presude za paljenje kuće kolege Milana Jovanovića

UNS pozvao novinare da sutra dođu na izricanje presude za paljenje kuće kolege Milana Jovanovića

Danas 22.02.2021
U Beogradu će sutra biti izrečena prvostepena presuda optuženima za paljenje kuće novinara portala Žig info Milana Jovanovića, najavilo je Udruženje novinara Srbije (UNS) o čemu se sudski postupak vodi od aprila 2019. godine. UNS je pozvao… »

Vesti dana »