Povezane vesti

Medvedev: Đoković je najteži protivnik sa kojim sam ikada igrao, slomio me je i teniski i psihološki

Medvedev: Đoković je najteži protivnik sa kojim sam ikada igrao, slomio me je i teniski i psihološki

Mozzart sport 23.02.2021
“Osećam se kao Rafa Nadal 2019. godine posle finala Australijan opena”. Delovao je Novak Đoković brutalno u finalu Australijan opena, počistio je Danila Medvedeva sa 3:0 u setovima, a Rus je dao mišljenje o svemu što se dogodilo. I pritom nazvao… »
Muratoglu: Nova generacija još uvek nije preuzela primat od "velike trojke"

Muratoglu: Nova generacija još uvek nije preuzela primat od "velike trojke"

Večernje novosti 23.02.2021
"VELIKA trojka" i dalje vlada svetskim tenisom. Poslednji je to potvrdio Novak Đoković koji je u finalu Australijan opena pregazio Danila Medvedeva sa 7:5, 6:2, 6:2. Patrik Muratoglu, trener Serene Vilijams je pokazao da su Đoković, Nadal i Federer i… »
"Posle meča sa Novakom sam se osećao kao nadal": Medvedev nastavio da hvali Đokovića, govorio o njegovoj dominaciji na AO

"Posle meča sa Novakom sam se osećao kao nadal": Medvedev nastavio da hvali Đokovića, govorio o njegovoj dominaciji na AO

Večernje novosti 23.02.2021
NOVAK Đoković je deveti put u karijeri osvojio Australijan open, pošto je u finalu pobedio Danila Medvedeva sa 7:5, 6:2, 6:2. Rus je posle meča biranim rečima govorio o najboljem teniseru sveta. Sada kada su se malo slegli utisci treći igrač… »
Fizioterapeut ATP-a iskren: ‘Nemoguće je igrati sa takvim bolom!’

Fizioterapeut ATP-a iskren: ‘Nemoguće je igrati sa takvim bolom!’

Hot sport 23.02.2021
Jedan od fizioterapeuta ATP-a objasnio je koliko je teška Novakova povreda. Novak Đoković je tokom celog turnira bio izložen stalnim napadima medija povodom povrede koju je zadobio. Oni su ga optužili da sve lažira, a to je žestoko demantovao… »
"Đoković bi osvojio US open da nije pogodio sudiju u vrat": Novakov veliki rival veruje - trebalo je da ima 19 slemova!

"Đoković bi osvojio US open da nije pogodio sudiju u vrat": Novakov veliki rival veruje - trebalo je da ima 19 slemova!

Mondo 23.02.2021
Najbolji teniser sveta je dobio velike pohvale i od čoveka s kojim je vodio brojne velike bitke. Najbolji teniser sveta je dobio velike pohvale i od čoveka s kojim je vodio brojne velike bitke. Novak Đoković je u nedelju osvojio deveti Australijan… »
Videli smo ga na terenu, zašto sad ovo priča anonimno!? Fizio ATP-a se "otvorio" o povredi Novaka Đokovića, odmah je stigla…

Videli smo ga na terenu, zašto sad ovo priča anonimno!? Fizio ATP-a se "otvorio" o povredi Novaka Đokovića, odmah je stigla…

Sportal blic 23.02.2021
Fizioterapeut ATP-a, koji je želeo da ostane anoniman, za sajt „Punto de Brea” otvoreno je govorio o povredi koju je zadobio u meču protiv . Novak je u Melburnu po deveti put u karijeri uspeo da podigne trofej, iako je u trećem kolu doživeo… »
Marej oduševljen đokovićem: Novak da nije pogodio sudiju lopticom, osvojio bi i Ju-Es open

Marej oduševljen đokovićem: Novak da nije pogodio sudiju lopticom, osvojio bi i Ju-Es open

Večernje novosti 23.02.2021
NEKADA prvi teniser sveta Endi Marej rekao je da mlađi igrači još ne mogu da ugroze „veliku trojku”. Đoković, Nadal i Federer su osvojili 15 od poslednjih 16 grend slem trofeja. Austrijanac Dominik Tim je osvojio taj jedan grend slem, prošle… »
ATP fizijatar u čudu: “Ne znam od čega je Novak, ali uspeo je da igra”

ATP fizijatar u čudu: “Ne znam od čega je Novak, ali uspeo je da igra”

Vesti online 23.02.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je 9. titulu na Australijan openu i u velikom finalu savladao Danila Medvedeva sa 3:0, a svetski mediji, pored priče o uspehu, bave se i povredom srpskog tenisera. Naime, u duelu sa Tejlorom Fricom tokom… »
Fizioterapeut ATP tura: Đoković je druga vrsta čoveka, ne znam kako, ali uspeo je da igra

Fizioterapeut ATP tura: Đoković je druga vrsta čoveka, ne znam kako, ali uspeo je da igra

Večernje novosti 22.02.2021
MNOGO se tokom Australijan opena pričalo o povredi Novaka Đokovića koju je zadobio tokom meča trećeg kola protiv Tejlora Frica. Ipak, najbolji teniser sveta je uspeo da prebrodi sve probleme i rekordni deveti put podigne pehar u Melburnu. Sajt "Punto… »
Marej: Mlađi teniseri ne mogu posebno da ugroze veliku trojku

Marej: Mlađi teniseri ne mogu posebno da ugroze veliku trojku

Danas 22.02.2021
Britanski teniser Endi Marej ocenio je danas da igrači nove generacije ne mogu posebno da ugroze Novaka Đokovića, Rafaela Nadala i Rodžera Federera u borbi za trofeje na grend slem turnirima. Đoković je u nedelju osvojio deveti trofej na Australijan… »
Beker biranim rečima o Đokoviću: Novakova genijalnost se pokazala kao ključna u osvajanju Australijan opena

Beker biranim rečima o Đokoviću: Novakova genijalnost se pokazala kao ključna u osvajanju Australijan opena

Večernje novosti 22.02.2021
NOVAK Đoković osvojio je 18. grend slem titulu, a o njegovoj igri oglasio se bivši trener najboljeg tenisera sveta Boris Beker. Srpski as je u finalu pregazio Danila Medvedeva sa 7:5, 6:2, 6:2. Legendarni Nemac je govorio u kolumni za "Dejli Mejl"… »
Još jedan trijumf mentalne snage

Još jedan trijumf mentalne snage

Danas 22.02.2021
Novak Đoković osvojio Australijan open u uslovima jakog presinga van terena Navikao je Novak Đoković da, skoro svuda, gro turnirske publike bude na strani njegovih večitih rivala Rodžera Federera i Rafaela Nadala, pa i manje uspešnih protivnika… »

Vesti dana »